| 13DoXy13 a întrebat:

Daca v-ati putea intoarce in trecut si ati putea schimba ceva din viata voastra...sau daca ati putea sa impiedicati ceva rau...at face-o sau nu?
Ce ati schimba?

Răspuns Câştigător
| BetaAlfaGamaDelta a răspuns:

Tot ce nu a iesit bine in trecut as schimba

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mi-as schimba stilul de viata, as pune parintii mei sa fie fericiti fara probleme si patroni la o firma de transporturi nationale/internationale cu trailere asa eu acum aveam categoriile necesare si eram sofer.

| 女明DongRi a răspuns:

As schimba orice daca e nevoie, orice a avut consecinte mai tarziu. happy

| AddaBăă a răspuns:

Da as schimba cu ziua cand am vrut invat la scoala la care sunt acumcrying

| 13DoXy13 explică:

Dar @HanDongRi ce ai schimbaaa?
Mai astept raspunsuri!