Întrebare recomandată | con12ro a întrebat:

Daca va critica cineva in ceea ce faceti, va dati batuti sau continuati?

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu ma dau batuta, ignor,, critica,, si fac in continuare ce vreau

| boghi98 a răspuns:

Continui ca sa ii dovedesc ca pot

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns:

Daca cineva ma critica in ceea ce fac, il urmez si pe el, ii urmez sfaturile pe care mi le da. Uneori, cei care critica nu critica degeabawinking, daca noi suntem infumurati si nu ii ascultam atunci suntem cei mai mari netoti. Evident ca aici conteaza si orgoliul fiecaruia, dar o mana de ajutor nu strica niciodatawinking.

| BellaKiოNana a răspuns:

Nu ma dau batuta, pina nu fac ceea ce imi place! laughing

| Weider a răspuns:

Mai bine te opresti, ori cazi la nivelul lor, ori termini cu violenta sau ura.

Răspuns utilizator avertizat
| StonemAlly a răspuns:

Trebuie sa cantaresti bine situatia si sa vezi daca nu cumva are dreptate. Doar in momentul in care iti dai seama ca tu ai dreptate 100% atunci faci ce te taie pe tine capul. Nu trebuie sa te lasi influentat de altii dar nici sa te bagi cu capul in fata ca pampalaul nu e binelaughing

| ALE052002 a răspuns:

Continiu! LOL
Daca mi-e imi place ce fac, asta e! Nu trebuie sa-si bage nimeni nasul!

| deyvyd a răspuns:

Nu trebuie sa te dai batuta pana nu ii demonstrezi ca ccea ce faci tu e bine sau pana isi schimba parerea