| JustKiddingBitch a întrebat:

Daca vreau sa editez o poza (sa scriu ceva pe ea cu litere de tipar) unde sau cum pot sa fac asta? Pe pizap nu stiu cum e... FUNda!

2 răspunsuri:
| viavo a răspuns:

Buna denisa sunt felurite programe ca Adobe Photoshop dar daca vrei un scris fara efecte de culori poti si in paint la multe programe este un a mare de tipar dai klik scrii pe poza ce vrei dar sus la tools este select la select este o optiune de transparenta care face sa nu i-ti apara chenarul alb in urma selectarii spatiului de scriere daca nu reusesti anunta-ma

| NaNю a răspuns:

Descarca photoscape sau photoshop si editezi ce poze vr uh cum vr uh happy