| xcristix a întrebat:

Am auzit ca daca scriu un timp cu litere de tipar o sa scriu mai frumos, dar eu si literele de tipar le scriu strambe, cum sa fac sa scriu mai frumos? eu m-am gandit ca daca ma invat sa scriu cu stanga poate o sa scriu mai frumos, dar nu stiu cum sa ma invat sa scriu cu stanga.

5 răspunsuri:
| denisia09 a răspuns:

Daca o sa imi dai funda, o sa-ti spun bine?

| denisia09 a răspuns:

Stii ce ar trebui sa faci? Daca nu ai profesori care dicteaza repede ar trebui sa scrii mai incet, si sa te straduiesti mai mult.Si acasa la fel si daca faci mult exercitiu, ai sa vezi ca nu e nevoie sa mai scrii incet. Sper ca ti-am fost de folos si...te rog! Daca vrei da-mi si mie o funda!
multumesc anticipat!

| xcristix explică (pentru denisia09):

Pai am profesori care dicteaza repede, dar am si profesori care dicteaza incet, si si atunci cand scriu incet tot stramb si urat scriu

| xcristix explică (pentru denisia09):

Si ce-i asa special la funda?

| denisia09 a răspuns (pentru xcristix):

Pai.nu vreau sa mai fiu mebmru junior!