| DaRlInGiLuSiOnS a întrebat:

Ce acte imi trebuie pentru a face un abonament? nu cont in ce retea? Bun am cautat pe net si scrie doar buletinu si factura de utilitati sau documentu de spatiu.Asa...pai si daca eu nu sunt trecuta in documentu de spatiu ce naiba fac?laughingca mama mai are un abonament pe numele ei iar eu am 18 ani dar eu nu port numele mamei pentru ca e despartita de taicamiu. Ce fac in cazu asta ei nu sau gandit sa mentionezelaughing

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Iti trebuie o copie dupa contractul de proprietate sau inchiriere al casei in care ai domiciliul pe buletin. Sau dupa o factura care vine la acea adresa.

cristian
| cristian a răspuns:

In buletin ai trecuta adresa de resedinta.
Nu ai spus pentru ce vrei abonament?