| Nadiiii a întrebat:

Vreau niste mesaje dragute pe care sa i le scriu prietenului meu.Nu vreau romane si ceva foarte siropos, ceva care sa-i arate ca-l iubesc si ca-mi este dor de el ( este plecat pentru o luna in strainatate).

4 răspunsuri:
| buzeduulci a răspuns:

Eu ieri la pranzam descarcat o aplicatie pe tel FLIPAGRAM si am facut un video cu 40de poze si am pus si text unde scriam cat de mult il iubesc, si i-am pus o melodie pe fundal LAurentiu Duta-Impreunabig grinD daca ai Android/iOS poti face si tu asta, ca ti se salveaza in galerie dar poti distribui pe FB/Instagram si altele. daca nu, fa-i un film in Picasa. poti si acolo sa atatsezi melodiebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie-i ce simti nu ce spun altii.
Daca ai fi cu el, ti-ar trebui cineva langa tine sa iti spuna ce sa vorbesti cu el?

| Me01 a răspuns:

Buna
Daca i-l iubesti ASA mult acele mesaje vor veni din sufletul tau, din inima ta.
Spune-I ce simti tu.

| Dolyta a răspuns:

Daca este iubitul tau, numai tu stii ce i-ar placea sa auda, si doar tu stii cum si ce sa ii spui. nu mai cauta la altii ceva ce ar trebui sa vina din tine.