| anonim_4396 a întrebat:

Dar de norton antivirus ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| mumushika_9156 a răspuns:

Norton... e bun, la mine tot e norton, e bun, dar cam e enervant,

5 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Si eu il am.sunt multumita de el

| CoCaCoLa a răspuns:

Cel mai prost l-am avut mi so virusat calculatoru phbbbbt acum am avast ii tare bun n-am nici un virus happy

| Baton a răspuns:

Din pct-ul meu de vedere eu care am incercat majoritatea antivirusilor norton e cel mai nasol tongue
iti recomand nod32, avg 2011 platit sau kaspersky
porcariile alealalte de avira si alti antivirusi de care nu prea aude lumea de ei nu are rost sa le iei ca nu is bune de nimic.trec troienii, virusii si altele prin el ca prin sita laughing
oricum trebuie sa iti iei ceva si de spyware ca antivirusul nu stie de antispy.

| HelpBoy a răspuns:

Nod32 cel mai nou il am si sunt foarte multumit de el.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E foarte bun dar papa multe resurse