| WeAreSmart a întrebat:

Ce parere aveti de Norton Utilites?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Este un utilitar acceptabil.

Totuşi, eu îţi recomand TuneUp Utilities!
Îl folosesc de vreo 5-6 ani şi NU am avut probleme cu Pc-ul!

Toate cele bune.

| WeAreSmart explică (pentru bursuc001):

TuneUp l-am probat dar nu mi-a placut, imi place Norton Utilites pentru ca are o multime de unelte, are o interfata draguta si nu mainca memorie din PC asa cum o face Iobit, CCleaner sau TuneUp, N Utilites sta oprit mereu si se porneste doar cand e programat sa curete, astfel nu consuma memorie cand sta fara lucru.

| bursuc001 a răspuns (pentru WeAreSmart):

Ok.
Acum e chestie şi de percepţie...

Înainte, când aveam Xp, am folosit şi eu Norton Utilites happy

De când am Windows 7 Ultimate nu-l mai folosesc.
Acum folosesc TuneUp Utilities : şi acesta are foarte multe opţiuni şi îl poţi programa să facă "curăţare" periodică ( în rest NU consumă resurse ).

O zi frumoasă.

| WeAreSmart explică (pentru bursuc001):

Mersi bursucule amabil! happy

| bursuc001 a răspuns (pentru WeAreSmart):

Cu plăcerewinking

Toate cele bune.

9 răspunsuri:
| CatalinPTM a răspuns:

Slab, Slab l-am avut si eu si mi-a gasit 3 virusi, iar cu avira mi-a gasit 216 laughing

| WeAreSmart explică (pentru CatalinPTM):

Eu zic de Norton Utilites nu de Norton antivirus, sunt doua lucruri diferite

| WeAreSmart explică (pentru CatalinPTM):

Pentru ca a gasit mai multi virusi nu inseamna ca e mai bun, nu uita ca antivirusii mai dau alarme false, Avira in ultimii ani a degradat

| ionuttemeri a răspuns:

O parere foarte proasta. tu ce parere ai de esednod32
?

| WeAreSmart explică (pentru ionuttemeri):

Eset e bunicel l-am folosit cateva luni dar mie imi place Kaspersky