| BabyBlue16 a întrebat:

Dar vreau sa-mi fac o pagina pe facebook.Si nu stiu ce nume sa pun. Ziceti-mi niste nume. E urgenta va rog cele mai frumoase si creeative primesc fundita

Răspuns Câştigător
| Diiiia a răspuns:

Sincera sa fiu ar trebui sa iti pui numele tau real deoarece fb'ul nu e hi5 dar in curand va deveni hi5 si ne vom muta pe twitter cu siguranta

3 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

Şi, ce contează că e cea mai vizitată? Eu încep să mă repet, şi asta nu-mi place, dar asta e: Ai greşit categoria. Categoriile sunt puse pentru a fi respectate, nu pentru a le greşi într-una.

| Amelya02 a răspuns:

Depinde de subiectul paginii, despre ce vrei sa fie. pune un titlu in engleza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tot ai postat aici, pune "dragoste si sex". Respectind categoriile, va respectati pe voi si pe ceilalti utilizatori.