| BunnyHero a întrebat:

Dati-mi a rog niste status pentru mess Nu trebuie sa fie multe. Cele mai dragute primesc funta+vot

8 răspunsuri:
| DaNiElA_8352 a răspuns:

Http://adacristina.wordpress.com

blogul meu
daca intri lasa mi si mie un comentariu cu parerea ta despre el :)

multumesc anticipat

| Mayyyyyy a răspuns:

Ca apele de primavera ce curg la vale spumegand, se duc frumosii ani de scoala si nu se mai intorc nici cand.

cand pe camp vei merge
si flori vei culege,
sa-ti aduci aminte ca am fost colege.

Sai ai curajul sa spui DA,
sa ai curajul sa spui NU,
si-n orice clipa grea a vietii,
sa fii mereu acelasi TU,
si tine minte trei cuvinte,
VIATA MERGE INAINTE.

Iubita mea cu ochii ca cafeaua, cu buzele ca carameaua ca cand te vad mapuca dorul cas ca Calin nemuritorul!

Un prieten vede tristetea din ochii tai, in timp ce ceilalti se lasa pacaliti de zambetul tau.

Invata de la vierme ca nimeni nu-i uitat
Invata de la nufar sa fi mereu curat
Invata de la flacari ce-avem de ars in noi
Invata de la ape sa nu dai inapoi.
Invata de la flacari sa fi smerit de ea
Invata de la stanca sa-nduri furtuna grea.Invata de la floare sa fii gingas ca ea
Invata de la miel sa ai blandetea sa
Invata de la pasari sa fi mereu in zbor
Invata de la toate ca totu-i trecator.

Atunci cand esti singur iar prietenii nu iti sunt alaturi sa iti ofere sprijinul inceraca sa vorbesti cu tine insati si poate inima iti va arata drumul...

Un prieten adevarat crede in tine atunci cand tu ai renuntat sa mai speri.

Daca nu ai PIERDUT nimic, fii FERICIT
Daca ai pierdut putin, fii FERICIT ca nu mai ai PIERDUT mult,
Daca ai PIERDUT mult, fii FERICIT ca nu ai PIERDUT totul,
Daca ai PIERDUT totul, fii FERICIT ca nu mai ai ce pierde.

Multi se prefac, ca imi sunt prieteni, iar eu ma prefac, ca’i cred!

. prietenia este ca relatia dintre mana si ochii cand mana se raneste ochii plang iar cand ochi plang mana le sterge lacrimile.

E greu sa nu faci nimic… nu stii niciodata cand termini.

Nu sunt aici pentru tine, nu sunt aici pentru cineva, sunt doar pentru mine, ma odihnesc in singuratatea mea…

Sunt aici, caci acolo unde as vrea sa fiu nu sunt…

As spune ca sunt trist, as spune ca nu sunt, nu vreau sa spun nimic, doar scriu: azi e o zi putin mai urata decat ieri…
"Fericirea e ca un ecou: stii ca e acolo dar nu`ti raspunde"

Ah viata! Credeam ca vei fi mai blanda cu mine, dar m-ai aruncat salbatic aici de unde doar strigatele maiamintesc de mine…

Inchid ochii si visez la o lume mai buna. Dar realizez totusi ca viata e o minciuna...nimic ce e bun nu poate sa dureze...viata e cruda si totul e minciuna.

Privesc spre cer, dar stiu ca miracole nu mai exista. Au murit, odata cu greseala mea, odata cu pierderea ta. Doar lacrimile mai soptesc acum, o poveste trista.

Fum prea scrum se stinge tot acum o prietenie moare nu mai poate respira mi-ai luat tot oxigenulprin tradarea ta.

Nu te lasa doborat de un sentiment gandeste`te prima data daca acea persoana merita sa suferi pentru ea.

He! Uite aicea cateva
1.Invata sa invingi lacrima cu un zambet chiar si atunci cand doare.

Am invatat Ca oricat Ai plange lumea Nu Se opreste In loc Pentru durerea TA

Am invatat sa visez Dar in acelasi timp invat sa-mi tin ochii deschisi Realitatea nu este asa frumoasa cum vreau eu Dar o accept asa cum este

Am intrebari de pus,raspunsuri de dat,ganduri de ascuns, oameni de uitat!

Daca plangi pentru ca soarele a disparut din viata ta,lacrimile or sa te impiedice sa vezi stelele!

Tu poti sa te-ndoiesti de soare, de focul ce scanteie-n stea, de legile nemuritoare; Dar nu si de iubirea mea!

| anotza a răspuns:

Sunt aceeasi si nu ma pot schimba.M-am schimbat destul si ai profitat d ubirea meaStop atitudineMandria ta e lovitaCaci te-ai jucat cu o papusica ce sentimente imita.
Vrei sa pari naiva, emotiva, nu e rau Ca nimeni nu.si da seama ce se.ascunde`n capul tau Esti exact cum trebuie sa fi, asa cum iti convine Ai stilul tau de.a amagi numai dintr.o privire )!
Ai o adolescenta a ta, o viata inainte, si un suflet. Foloseste`le cu un scop

E un vis care se tot repeta! Si doar in visul meu GASESC LUMEA PERFECTA!

. Cand va mai durea nu ma veti mai vedea plangand, voi trece peste ce va fi,
privind si tacand; voi trata situatia distant si razand!

"Cu putin fard`Si un zambet dulce Vei ascunde, clar Ca inima iti plange!"

"Sa iti dai seama ca ar lipsi ceva.atunci cand o sa vezi ca nu mai sunt in preajma ta"

Mereu cu zambetu` p buze` Pentru ca are cine s'o amuze`

Adevarul suna cam asa: Chiar daca ai puterea sa ascunzi, ti- e dor de ea!

Priveste-o in ochi si observa ca nu minte, Invata sa o cunosti dupa ceea ce simte.♥

Cu toate faptele.Ea va fi cea care n`o sa-ti intoarca spatele!

Imi doresc sa obtin imposibilul si nu ma las pana nu o fac."

Ma vorbesc totzy de parca ma cunosk, fara sa stie cine sunt sau macar cine am fost!

Iti spo0n doar 5 cuvintee`!:Nu mai sunt ca inaintee`!

Si cand te uiti in ochii mei ce vezi? Ma bucur ca acum esti constient ce'ai reusit sa pierzi.

Anunta`ma cand vrei sa vezi cine sunt cu adevarat, lasa minciuniile prietenilor pe care le-ai ascultat, formeaza numarul meu ori de cate ori vrei sa vorbim, cheama`ma si o sa vin

Acum vad. prea frumos m-am purtat. Dragul meu. e clar! ti` s-a urcat la cap.

Greseala ta ca m`ai lasat, poate acu` iti amintesti... Fete ca mine rar gasesti"

Vreau ca atunci câNd te gandeşTi la mine.să spui:"uiTe fata asta chiar a ţiNut la mine!

Nu uita ca tu ai ales` sa te indepartezi.ti-am spus ca daca faci asta nu o sa ma mai vezi"
"E timid, e greu sa-ti spuna ca pentru el tu esti cea mai buna "

Am invatat ca nu trebuie Sa te compari cu ceea ce pot altii mai bine Sa faca / ci cu ceea ce poti sa faci tu;]

Chiar daca vor trece anii noi vom ramane la fel.a fost mereu aici langa mine nu o sa uit cate a facut pentru mine :*

Ai fost langa mine la bine si la greu Cand am dat de belele, adica mai mereu

bineinteles ca nu`i clar. oricum te iubessssc; x. | Ador sa am imaginea ta intiparita in minte Fredonand acelasi nume ce ma lasa fara cuvinte.; x"

Ea n-are nume, calca discreta peste scuze, cu un secret pe umeri, si unu-ntins pe buze.

E timpul sa zambesc!"...sa iert? tot timpul sa uit? niciodata! x(

E timpu` Sa trec la nivelu` urmator. Ce pacat ca tu ramai la capitolu` anterior
Am stilu` meu propriu` de viata` Fac un pas` sh stau in fata`
Oricee ` ღ S`ar Intampla ` ● ` Nu Raman ` In Spate ` ╚» ` Am Grija Sa ` Fiu ` ღ ` Mai Presus De toate

Nu e vreo nasoala dar nici nu-i Ana Lesko, crezi c-o afecteaza daca fluieri când o vezi`?!

Pentru el esti doar o alta fata Mai mult nu ai fost niciodata El la tine nu tine d atatea ori te-a facut sa t simti un nimeni
ღ `♥. şi daca lui ηu`i pasă. miє de Cє mi-ar păsa... ♥`

shI nu e ca iN fiLme` sa Ma Lashi pT aLtha` ...stii biNe` ca`ti pOth ofeRi ce nu poate suBsemnatha`!`

pOi daca the gandesti la mine Ca la O papusa Barbie, gandeste-te ca sunt papuSha de care nu veI avea niciodata parte`

Nu sunt faTa cA oricare.Tin baietii La PicioaRe`.Nu ma uIt duPa oRiciNe`. doar la ce`Mi convIne` :X

fie rau saU fie biNe`, viata meA o VreaO cu tine :X ...caNd am ziLe gRele, Imi daI puTeRe :X, ma faCi s zambesc`

daca il iubestilasa`l sa plece…daca te iubeste tot la tine se intoarce :X

Pfff` :X … imi place cuM ma pRivesti` … imi place cuM imi zamBesti… imi place La nebunie cand bati apropouri ca Ma iuBesti! :X ….
faC cè vreau :] …cuM vreau … Sunt fiTzØaSa cµ ciNe vreau …si rEa cµ ciNe tRebµiE … tOtµL mI sE oFeRa pE taVa :X … Nµ aM restrictii`

Ai tupeu? Nu K Al MeU

• Unii nu ma suporta ●.Ii tratez cu indiferenta ●. Orice s' ar intampla ●.Voi zambi intotdeauna ●.Si nu ma vσi schimba ●

Esti jalnica si o sti prea bine! Nu ma ura ca sunt mai desteapta ca tine! Uraste-ti prietenul ca intoarce capul dupa mine, chiar si cand e cu tine!

| ioionutbest a răspuns:

Buna Micky! Uite cele mai frumoase statusuri cum nu ai mentionat ce fel vrei am sa iti trimit din toate cate un pic:
De dragoste:
erau odata u print si o printesa,ei se iubreau mai mult ca oricine,asa ar trebui sa fac eu cu tine
E atat de frumos sa gasesti sentimentul pierdut. E atat de frumos sa oftezi dupa primul sarut. E atat de frumos sa iubesti si sa fii iubit.
Hai sa ne inpartim lumea, luna mie, stelele tie,oceanul mie. Pamantul tie, dar mai bine totul tie si tu mie.
Daca norii varsa lacrimi, si iubirea n-a trecut, poate mai apare o sansa sa pornim de la inceput.
Iubirea fara sarut.
Nu sunt rea sunt smecherita si e baieti sunt iubita nu ma crezi hai la-ncercare sa vedem care pe care.
Daca dragoste ar putea fi evitata doar inchizind ochii, nu as mai clipi niciodata de frica sa nu las vreo secunda fara sa fiu indragostita de tine.
Triste:
Va veni o data vremea cand in urma vei privi, ai vrea sa reinvie toate bucurii si nebunii, dar trecutul se ascunde, nu mai vine NICIODATA numai amintirea spune ca... "Asa a fost o data!"
Am pierdut tot ce aveam şi după aceea mi-am dat seama că nimic din ce am pierdut nu era al meu într-adevăr.
Cea mai grea lovitura in sufletul meu, este sa ma simt in plus acolo unde altadata eram totul!
Invata sa invingi lacrima cu un zambet chiar si atunci cand doare.
cand te-am cunoscut mi-a fost teama sa te plac...cand te-am placut mi-a fost teama sa te iubesc...cand te-am iubit mi-a fost teama sa nu te pierd, iar acum cand te-am pierdut, mi-e teama ca nu te voi mai avea niciodata.
Cool:
D.N.A.S = Departamentul National Aniti Scoala.
Numar oile de pe mess; daca te-am sarit, esti capra! Mai stai o data big grin
chestia haioasa la acest status este ca, in momentul in care realizezi ca acest text este fara sens, este prea tarziu pentru a te opri din citit
Viata e scurta, incalca regulile, iarta repede, saruta incet, iubeste cu adevarat, razi necontrolat, si nu regreta nimic care te face sa zambesti
Adu-ti aminte ce greu iti este sa te schimbi pe tine insuti si vei intelege atunci cate sanse ai cand incerci sa-i schimbi pe ceilalti.
CE ESTE PUMNUL? pumnul este partea de vorbire care iti muta maxilarul si iti pune intrebarea MAI VREI?
Sper sa iti placa sunt cele mai frumoase! Pwp!

| xChocolateRoxiiixD a răspuns:

Pauzele lungi şi dese… cheia marilor succese!
Noaptea am coşmaruri pentru că dorm cu tine în pat!
Du-te lent şi vino tare, pentru mine n-ai valoare!
Mă tot uit la prezentări de modă dar niciodată nu văd pe stradă aşa ceva…
Mi-am luat oglinda să îmi văd avatarul…
Nicăieri nu-i ca acasă dar mai bine-i la HOTEL !
Mersul la biserică nu te face credincios, aşa cum statul într-un garaj nu te face maşină…
Mi-am aprins becul să sting lumina…
Mergem la şcoală să nu ne plictisim acasă…
Fac teme că altceva nu mi-o dat şcoala…
Fac duş… dar şi pe tine dacă vrei…
Sper să prinzi muşte la vară…
Unde-i unul nu-i putere la butoiul plin cu bere….Unde-s doi puterea creşte şi butoiuţ se goleşte…
Munca este un izvor de sănătate, deci să lucreze cei bolnavi…
Băi baieţi ca să fiţi ca mine nu puteţi, aşa că mai încolo că sunteţi nişte boscheţi !
De ce încerci să îmi downloadezi statusul? Te crezi blondă? HA! L-am downloadat eu înaintea ta!
O găină avea 2 picioare în special stângul !
În caz de al III-lea război mondial femeile ar primi puşti iar bărbaţii puştoaice !
Te mai aştept o zi sau poate două şi dacă vii mă fac că plouă…
So f*ţi pe mama gratis
Dă-mi şi mie webcam-ul să îţi văd faţa aia de c*r !
Vrei să te dai puţin mai încolo să intru şi eu online?
Mă urăşti, te urăsc, mă placi, eşti homo…
Primeşte mama ta cu violul ?
El :Hey eşti nouă pe aici?
Ea: Da.
El:Nu vrei să fi şasele meu?…
Păsările ciripea nu avea treabă se distra…
La mulţi ani celor cu nume de buruieni…
La film pe Radio21…
În pădurea cu alune aveau casă 3 căţei… vine Gigi şi le spune : Nu treceţi în turul 3 !
Tristeţea ta mă strânge de p**ă… eu strig din tufiş: fii mai fericit bă ca nu pot să mă piş!
Vinul roşu de Vaslui, face p**a ca un cui!
Aş vrea să fie ceva între noi… dar mai mult în tine!
Învaţă din greşelile părinţilor tăi…… foloseşte metodele contraceptive…
Nu-s….caută-mă în dicţionar!
Lasă un mesaj pe propriul tău risc!
Intel inside, Idiot outside…
Cumpăr droguri…pentru relaţii sunaţi-mă la numărul 112/955.ofer cazare pe termen lung după încheierea contractului…rog seriozitate!
Dacă aş avea faţa ta mi-aş da părinţii în judecată…
Cum de eşti încă aici?credeam că grădina zoologica e închisă noaptea…
A pretty girl can kiss a guy…a bird can kiss a butterfly…the rising sun can kiss the grass…but you my friend! yes you! YOU CAN KISS MY ASS !
Mi-eşti amică… îţi sunt amic… ce zici te scot la un suc la plic ?
Dumnezeu a făcut cerul, pământul.apele.te-a făcut pe tine…cu toţii facem greşeli…
Îmi vine să-ţi sparg dinţii…dar de ce să te fac să arăţi mai bine?
Doamne… fă-mă pasăre să mă pot căca pe toţi…
Oglinzile nu pot vorbi…dar ce noroc pe tine prietene că nu râd…
I’m not a hearthbreaker….i’m a pussy penetrator…
Unii oameni iubesc aşa de mult femeile lor încât , pentru a nu le uza, se folosesc de femeile altora…
Bărbaţii ar spune mai puţine minciuni dacă femeile ar pune mai puţine întrebări…
Sunt departe, departe, foarte departe… în camera alăturată…
Scuze că nu te-am căutat dar mi-a mâncat pisica mouse-ul şi nu pot da click pe tine!
UiTă-Te pE tAvAn şI aI sĂ VeZi uRmE dE cOpiTe dE CaL…
Te-am întâlnit în cimitir, aveai pe piept un trandafir, din ochi ieşea un viermişor, aveai în spate un topor!
Iubito…. iubeşte-mă !
Guvernul României…. o adunătură de pămpălăi…
Care i treaba moşule?
Dacă o freci cu bucurie, imposibil să nu-nvie !
Caută-mă pe la găini …dacă nu mă găseşti… caută-mă pe la ouă…
Hop sa………. zile Cleopatraaaaaaa !
Bine o zis …cine o zis…când o zis…ce-o zis…
sss MAI UŞOR! aaaaaAşşşaaAA! Daaaa! Mai JOS! Da! exact mijlocul mă doare… ahh ce bine faci masaj
Am nevoie de un minut ca să îţi stric dimineaţa şi de 2 legate ca să te fac să îţi iei viaţa…
Hello, welcome to my away message, how may I ignore you today?
Nu lucrez în weekend-uri şi în zilele care se termină cu i
Eşti frumoasă ca o stele, tu mi-ai rupt inima-n doi… toate sufletele mele bate pentru tu şi noi…
Ştiu că stau de 3 zile încontinuu pe mess… dar nu e treaba ta…
Azi nu dau autografe…
Oricine are dreptul să fie prost, dar unii abuzează de acest privilegiu !
Scriu la matematică… ( o am pe profa de mate în listă )
Be The Best… Fuck The Rest… Be The One… Not Anyone…
I’m mobile că n-am pc…
Buzz me If you need me, but if you don’t need me fuck off !
În momentele dificile ale vieţii, trebuie să ridici capul, să bombezi pieptul şi să spui cu hotărâre: Acum chiar că-s în rahat până-n gât !
Mare e grădina ta doamne şi mereu îşi mută gardul !
Înainte să-l găseşti pe Făt-Frumos, trebuie să săruţi multe broaşte…
Iubeşte-ţi aproapele, dar să nu afle nimeni…
I`em ãuei….pliz weit !
Sunt foarte sexy…. mă scoţi la un Pepsi ?
O femeie trebuie să fie bătută în cap să se culce cu un prost…
Văd că ţi-e foame de mine….eu sunt în seara asta desertul pentru tine
Se ştie din start că băieţii nu au măsură… şi se ştie de la Eva că femeile vor p**ă !
Văleu…văleu…văleleu…… mi-am scăpat basca-n veceu
Viaţa e o curvă…. TU eşti VIAŢA mea !
Curiozitatea îi împinge pe unii să descopere America şi pe alţii să asculte la uşa…
În fiecare dimineaţă mă uit în topul celor mai bogaţi oameni din lume …. dacă nu mă văd printre ei mă duc la muncă!
Foaie verde castravete, am dat headshot prin perete n-a fost wall a fost bulan şi mi-a dat adminul ban…
Nu mai intrati pe mess , o să ies eu din când în când să vă zic cum este pe aici…
Hell was full, so I’m back!
O ţigară îţi scurtează viaţa cu 2 minute…
O sticlă de băutură îţi scurtează viaţa cu 4 minute…
O zi de munca îţi scurtează viaţa cu 8 ore !
De treci codrii de aramă nu te costă nici un ban de treci pragul de la cramă dai salariul pe un an…
Nu fumaţi în pat…. că nici noi nu facem sex în scrumieră!
Save energy…. sleep in school!
Vino mamă să mă vezi…. muncitor la spaţii verzi…. c-am furat şi eu ceva şi m-a prins poliţia!
Singurul mod de a vă face calculatoarele să meargă mai repede este să le aruncaţi pe fereastră…
Viitorul sună bine…. păcat că nu răspunde nimeni!
Nu furaţi ! Parlamentarii nu suportă concurenţa!
Dacă pozele ar vorbi……ce crezi că ar spune avatarul meu?
N-am status acum…. da am în schimb avatar!
Le ştiu pe toate…….da-s măritate!
Enervez…… în rate lunare!
Când stăpânul nu-i acasă…. sar pe geam şi intru-n casă!
Când am pornit la drum, am întâlnit o proastă /Am încercat să fug, mi-a devenit nevastă…
Don’t love & cry…. fuck and smile
Am un iepuraş drăguţ… nu refuză dacă-l f*ţi… e grăsuţ e foarte dur… şi-a băgat 1 ou în c*r… şi mai zice că-i tâmpit… strigând Paşte Fericit!
Ea e fată cultivată…. şi şi-o pune numai când e beată!
Pe uşă scria "femei" şi când am intrat erau numai WC-uri…
Ciocolata e a mea şi n-o dau la nimenea…
Vă iubesc atât de mult, că îmi vine să vă f*t…
Tânără, drăguţă ,blondă, sexy, fără obligaţii, 90-60-90, picioare 1.20 m, plină de viaţă, pătimaşă, exotică, misterioasă, amatoare de senzaţii tari, vând camion!
Fuck is good, fuck is funny, all the people fuck for money, if u think fuck is funny, fuck yourself and take the money…
Pierdut nimfomană blondă, în bortbagajul unei dacii, ofer recompensă!
Eu vampir tu Dracula ….eu sug sânge tu sugi p*la…
Fata se uită în ochii mei, dorind un sărut romantic, eu mă uitam în ai ei dorind să o f*t sălbatic!
Să-mi bag p*la pe fereastră, să vă f*t pe toţi din casă!
1 , 2, 3 ,4 ,5 ,6 ,7 ….moamăăă….câţi proşti îmi citesc stautsul…
Hai să bem, să ne distrăm că astăzi te înmormântăm…
Poţi să fugi, oricum o încurci, oricum te alerg… te prind, te sparg la buci !
Băutură şi femei pentru toţi băieţii mei !
Cu femei şi băutură o mai duc o săptămână !
Ia fă ****…. ia şi bea…. apa din oliţa mea…
apă dulce de izvor…. cu 80 % clor
Curgeeeeeee….curge coniacul…. până ne i-a dracul
Vând Rotweiller. Mănâncă orice şi îi plac foarte mult copiii…
Angajez CLOWN. Rog seriozitate!
Tocmai când credeam şi eu că o scot la capăt,
se găsi unul să mute capătul mai încolo…
Te-am văzut…. te-am plăcut…. şi am vrut ca să te f*t…
Se lipesc banii de mine…. că am super-glue la mine…
Plecat cu iubita…….la o bere…
Tu eşti cu*vă eu sunt peşte…. împărţim banii frăţeşte…
Marş. eu nu sunt mă-ta… să cenzurez în faţa ta limbajul!
Agresez puştoaice de liceu… care vor să înveţe. facem un 69 ? sau un 6210
Când e cald judec la rece….berile!
Nu am probleme…. sau semne de dependenţă. …am câştigat într-un capac de bere…. experienţă!
Sunt multe bagaboante…. care sug p*la la şoferi… ar trebui să mă îngrijorez. sau să mă fac şofer?
Tot respectul meu pentru fetele mui*ste……… vă iubesc în gură…. sunteţi super pi*de!
Bat şi f*t ca maşina de cusut
Un sac de nuci… e de ajuns să-ţi dau la buci?
Eu sunt cel/cea mai tare…dar nu mă cunoaşte nimeni !
Verigheta este cea mai mică cătuşă din lume !
Îţi place să fii mângâiat? Să fii atins şi să fii pipăit? Şi… să fii încins? Îţi place respiraţia celuilalt lângă urechea ta? Să îţi respire pe gât sau pe faţă? Îţi place să încerci poziţii noi? Să începi rece şi să sfârşeşti cald şi transpirat?… Atunci mergi cu Maxi-Taxi !
Le doresc la toţi duşmanii mei 3 maşini în faţa casei: Salvarea, Poliţia şi Pompierii!
Majoritatea oamenilor sunt de acord cu cel ce-şi ţine gura !
Dacă eşti bou şi vrei să te arunci de pe o clădire datorită unei fete , să te gândeşti înainte măi boule că ai coarne şi nu aripi !
You say I’m a asshole like it’s a bad thing…
Mă dau cu prosopul prin baie………io "pot" tu "puţi" !
Schimb soţie gospodină pe soţie cu*vă, o zi da una ba !
Ia zi fă, îţi iau o cola?
Nu beau, nu fumez, nu înjur, dar am o singură problemă: mint
Noi acuma pentru ţară, pentru ţară , pentru ţară !
Vreau să te fac pe ritm de rapp în timp ce mă cac !
Stau în puţă şi-l ascult pe guţă !
Ia-ţi papuci de viteză !
Mândru-s fu-ce-maş !
Luaţi-vă zborul că avânt vă dau eu !
O femeie trebuie să facă 70 de lucruri: 69 şi cartofi prăjiţi !
Mi-a dat doctorul regim…… să pun multă gheaţă-n gin !
Părul vostru este sec, fără culoare, incontrolabil !? Cred că îl pierdeţi !
Învăţ să zbor….şi după aia mă arunc de pe geam să văd dacă am înteles lecţia…
Doar Cu SaBia Şi Cu PuMnul…PoŢi Să AjuNgi NuMăRul 1 !
La un pahar de vorbe…
Ce păr frumos ai…… păcat că îţi iese din nas !
Cioc-cioc ! – Cine-i ? – Berea ! – Intră !
O aştept pe mă-sa că pe soru-sa am rezolvat-o deja că e c*rvă ca mă-sa…
D!N!D , mă dau cu sania în congelator…
Strada se traversează oricum şi pe oriunde, toată şmecheria e să ţii ochii închişi…
Viaţa e prea scurtă ca să bei un vin prost…
Sunt un c*cat haios şi caut o băşină drăguţă şi sexi ! rog seriozitate…
Îmi trag p*la la xerox să vă fac insigne!
Ce bine arăţi… ai fost bolnavă ?
Copil Tembel ! Pierdut Borcan Zacuscă !
Acuma m-am trezit ! Pa, mă culc…
Pentru toate fetele care vor să-mi ştie contul din bancă….le trebuiesc codul pin…
Vopsesc lămpile de la T.V …. poate o să văd color !
Smile ! Life’s good !
Pentru unii bunul simţ dăunează grav sănătăţii, motiv pentru care refuză să aibă aşa ceva…
Astăzi… am aflat ce e Iubirea ….MÂINE…. afli tu ce-i despărţirea…
Consumul execesiv de fasole dăunează grav sănătăţii celor din jurul tău…
Dovada vie că sex-ul slăbeşte !
Sănătate şi virtute… hai noroc s-avem ce f**e !
În 18oo Dracula sugea sângele virginelor… în 2oo7 a murit de foame !
M-am sculat cu faţa la cerceaf aşa că nu mă întoarce !
Ştiu că nu ştiu nimic… deci ştiu ceva !
Dragă eşti de milioane…ia 50.000 şi du-te…
M-am trezit luni şi m-am gândit marţi să mă duc miercuri la lucru, dar când am văzut joi că vine vineri… m-am gândit că ce să caut eu sâmbăta la lucru când duminica e zi liberă ?!
Du-te tare vino lent şi mai zici că n-am talent !?
Alţii numără câte stele îs, da eu câte nu-s…
De ce să bei şi să conduci când poţi să fumezi şi să zbori !
Ghinionul vostru, bulanul nostru…
Viaţa-i plina de căcat şi eu sunt plin de viaţă !
Toată viaţa am iubit femeia în slip…
La o zgură de aer !
Notre poule dans votre cour…
Caut cu lumânarea… găsesc aproape orice !
La muncă, în chiloţi ?!
N-am nici o problemă cu alcoolul ?! Beau, mă îmbăt, cad pe jos… nicio problemă !
Ne răcorim cu o Cola? După sex…
Dacă ai puţă mai bine l-ai căuta pe Guţă…
Dus…. peste 7 mări, 7 ţări, 7 ape, 7 continente, 7 munţi, 7 dealuri, 7 câmpii, 7 movile, 7 crevase, 7 lacuri, 7 izvoare, 7 pajişti, 7 oraşe, 7 cartiere, 7 blocuri, unde nici buzz-urile nu ajung…
Dacă femeia ar fi bună la ceva şi Dumnezeu ar avea una…
Cine vrea plictiseală?…. O dau pe gratis !
Mama proştilor……. e mereu gravidă !
I`m the best so fuck the rest !
Şi marmota învelea marijuana în lenjerie intimă să poată trece graniţa…
Ce faci dom’ne? Uite bine, absolut nimic !
Merg pe gard, mă ţin de drum, dau cu câini în bolovani, să mă apăr de duşmani…
When I go la braţ cu tine Mă simt very măgulit Căci are looking toţi la mine Oh, I`m so, so fericit.
I can`t to sleep azi`noapte Şi am stat să learn ceva From cartea de engleză Să-ţi tell iubirea mea…
You are totul pentru mine And i want să ne iubim Dar it`s difficult vezi bine Căci we nu ne potrivim…
Te-ai găsit să mă-nteţegi! Văd că dear te iubesc Understand i love you dragă Cum naiba să-ţi mai vorbesc?
Ah, ar fi atât de bine But you see nu-i chiar aşa Căci eu speak what i can spune, Dar mai zi şi tu ceva…
TBC = Tutunul Bucuria Copiilor !
CMF = când mă f**i !
NPC = nu port chiloţi !
LOL = la o labă !
*** = plecat la magazin !

| BunnyHero explică:

Sorry dar nu pot da fundita pentru ca toate status date sunt ff bune
mercii :*