| CricketXTM a întrebat:

Dati-mi Cateva idei nume pentru yahoo messenger...Ca vreau sa mi schimb numele [nu idbig grin] ...Cine imi da un nume ff fainăhee hee Dau funda! si restul vot! love struckbatting eyelashes

2 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Numele tau + ♥

| CookieXDede a răspuns:

Buna, CassyBibbii happy. Intr-adevar un nume cere multa creativitate si totodata si multa inspiratie. De aceea s-au inventat multe generatoare de nume, pornind de la o idee. De exemplu daca tie iti plac prajiturelele (ca mie, dealtfel), traduci pe o limba care iti place (de exemplu engleza, in cazul meu) si mai atasezi ceva, sau numele tau (prenumele intreg sau prescurtat) sau te ajuti de un generator de nume si iti ataseaza el ceva dupa. Mai poti apela la siteuri care iti arata semnificatia numelui tau si scrii semnificatia la nume. Mda, nu functioneaza mereuwinking. O a treia varianta ar fi numele tau in japoneza/ chineza laughing. Sper ca te-am ajutatwinking Distractie placuta.