| d3liutza a întrebat:

Imi dati niste idei de nume? Pot fi si straine! Vreau sa imi schimb numele de familie.
O zi buna tuturor!

7 răspunsuri:
| τττ a răspuns:

Bună.
-Hutcherson
-Payne
-Lorr
-Everdeen
-Mellark
-Malik
-Took

| TashaUhm a răspuns:

Sanki`!laughing
Cum maciuca lu' mihai sa-ti schimbi numele doar pentru ca asa ti-a picat tie fisa`?

| d3liutza explică (pentru TashaUhm):

Parintii mei s-au despartit (din pacate) si mama vrea sa imi schimbe numele. Eu doar profit de situatie.

| TashaUhm a răspuns (pentru d3liutza):

Imi pare rau`!
Naspa asa.`!
Incearca nume frumoase si usor de scris/pronuntat.Nu te complica`!;)

http://ro.wikipedia.org/wiki/Lista_celor_mai_uzuale_nume_de_familie

Sigur gasesti unu in lista `!;)
Ti puup`!:o3

| Kennedy97 a răspuns:

Johnson,Obama,Jackson,Dirk,Gill,Gibbs,Payne,etc.

| pufy6646475 a răspuns:

Ce nume ai acum? Ca ti-as putea da o idee de un nume asemanator, ce zici?

| ImAUnicorn a răspuns:

Smith, Smoothy, Bubbles. thinking