| KoNsVirus a întrebat:

Dati-mi ceva statusuri amuzante de dimineata gen: "Stiti de ce e bine sa stai treaz toata noaptea? ca sa vezi stausurile depe facebook" n-am domit toata noaptea laughing
Dau funda :*

Răspuns Câştigător
| Andreea555012 a răspuns:

Ziua m-a odihnesc ca seara sa vad ce ați mâncat voi după-amiaza, Noaptea m-a simt cel mai bine pe net nu m-a deranjează nimeni, știi de ce am stat eu toată noaptea pe Facebook de-al dracu si de ambițios, Facebook-ul e mai frumos noaptea, noaptea e mai bine sa stai pe Facebook sa te uiti ca ești singurul ca toți fraierii dorm