| mariamahi a întrebat:

Dati-mi exemple de melodii noi din luna aceasta... big grinFUNDA!

2 răspunsuri:
| Trippy a răspuns:

Nane noi 2.
Cai aia verzi.
Guess Who onoare

| Anonima2013 a răspuns:

Pai in luna aceasta se aSCulta ffoarte multe colinde daca te referi la melodiile po si alte genuri sunt urmatoare:

Home
Videoclipuri noi
Piese noi
Fotografii
Selectii
Underground
Playlist
Artisti noi
Stiri
Evenimente

Alexandrina Hristov – noua cover girl a revistei All Hollow, nr 2 (winter issue) » Adrian Cristescu este noul clăpar al trupei Voltaj » Famous Production dă startul Sărbătorilor de iarnă, prin Famous December » Concert Lala Band » Jimmy Dub și-a făcut un nou tatuaj, dedicat mentorului său, Connect-R » Daniel Lazăr a filmat videoclipul piesei "Not a Christmas Song", primul single promovat de pe "Not a Christmas Album" » Piesa "Apa" este pe locul I în topul celor mai descărcate piese de pe iTunes! » Lavinia - The Capture ep 3 » În România "NU SCAPĂ NIMENI (fără emoții)"! » Party Collective - Un nou concept de show în România » Loredana a lansat albumul „Dragoste" în fața a peste 5 mii de fani! » DeepCentral pe primul loc în Itunes cu piesa O Stea » Energie si emotie pe ritmurile Bere Gratis » Direcția 5 - Forever, un nou album de colecție » Dan Bălan: "NU am spus NICIODATĂ că românii sunt cei mai răi oameni din lume!" » LaLa Band lansează albumul "LaLa Dance/LaLa Love Stories 2"! » Vezi ce surprize ne pregătesc băieții de la Fly Project pentru sfârșitul acestui an » Connect-R filmează un nou videoclip » Cheloo, iubit de o puștoaică de 18 ani » Cornel Ilie: "Aseară mi s-a împlinit un vis!"

Cele mai noi piese și videoclipuri apărute în perioada 3 decembrie – 9 decembrie 2012

11 Decembrie 2012/ Nu sunt comentarii

Playlist selectiv
Ascultă piesa pe care o dorești cu un simplu click pe titlul acesteia. Nu uita să apeși PLAY după ce ai selectat melodia!

1.Guess Who - Onoare (Videoclip)
2.Anna Lesko - Ia-ma (Official Hot Video)
3.I Think You Might Like It
4.Shadowbox & Chimie - Intoarsa
5.Vunk - Fiecare (Live la Polivalenta)
6.VAMA - Să dansăm (videoclip)
7. David Guetta - Just One Last Time ft. Taped Rai
8. Tara - Iarna de vis (Official Video)
9.Connect-R - Love is The Way (Official Video)
10.Dee-Dee - Nu Vreau sa Aud De Altcineva (Ai-Ai-Ai) (Official Video)
11. YVONNE - Hypnotized (Radio Edit)
12. Elena Gheorghe - De Craciun (Official Single)
13.Roxanne - Leavin' Earth - official single
14.A 5-a dimensiune
15.Anya - Mary, Did You Know?
16.Simona Nae - Ai ceva (Official New Single)
17.Stefan Banica - Noaptea de Craciun
18.Bruno Mars - When I Was Your Man [Official Audio]
19.Nane feat. George Hora - NOI 2 (cu versuri)
20.INNA - INNdiA (Rock the Roof @ Istanbul)
21.M.I.A. - Attention (NEW SONG 2012)