| TheBlueButterfly a întrebat:

Dati-mi exemplu de o celebritate care sa fie atat actrita, cat si cantareata?
Multumesc kiss

Răspuns Câştigător
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Jenifer Lopez

12 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Madonna.

| CristineDelaruss a răspuns:

Miley Cyrus

| KarmaPolice a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=fVWCb4esDiA a jucat in "a walk to remember si altele"

| alexutza003 a răspuns:

Jenifer lopez

| Mao a răspuns:

Hilary Duff.

| Andya a răspuns:

Ashley Tisdale
Demi Lovato
Selena Gomez

| Gabica a răspuns:

Selena Gomez,Belinda,Miley Cyrus,Madonna, Adela Popescu, Emily Osment

| MixedObsessions a răspuns:

Hannah Montanna rolling on the floor glumeam. Jenifer Lopez :d

| Deniix260 a răspuns:

Miley Cyrus

| Cristiana_7984 a răspuns:

Thalia, Adela Popescu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Madonna, Celin Dione, Marilyn Monroe, Kelly Clarkson, Miley Cyrus, Kristen Stewart, Actoritele din Rebelde (RBD) si altele
kiss

| IngerasDeCiocolata_9487 a răspuns:

Poi :
Astea de la disney rolling on the floor selena, demi..., jonas
Si Hilary Duff.
Funda :X Pls!