| Roxana6277 a întrebat:

Dati-mi niste carti in genul cartii Mai las-o moale cu fantomele.

Răspuns Câştigător
| Andreutza1998 a răspuns:

Mie,cel putin mi-a placut cartea Twilight(dar probabil ai auzit de ea avand o poza cu Bella) dar eu insa iti scriu parerea mea.E cea mai frumoasa carte pe care am citit-o pana acum.E tare... funda, pls

2 răspunsuri:
| Scriitoarea a răspuns:

Twilight, forever cea mai buna carte. Poti incerca si cartile jurnalele vampirilor si jurnalele vampirilor jurnalele lui stefan, fortele raului absolut[ ultimele 2 au aparut impreuna cu revista bravo], tristetile unui sucub, academia vampirilor, nu plange sub clar de luna, true blood[ sau vampirii sudului]. Sper ca te-am putut ajuta. Lectura placuta. fundita?

| Roxana6277 explică:

Si mie mi-a placut cartea la nebunie si nu cred ca exista cuvinte care sa o descrie destul de bine. E mai mult decat uimitoare.