| GaByTzZu_5314 a întrebat:

Dati`mi niste exemple de id-uri cu Gabitu, data nasterii este 20.1997.poate sa contina si aceste nr. dar sa nu fie gen: gabitu_nitro; atom; shmecher; boss... vreau un id simplu
poate sa aiba si Gabitzzu [dar fara Y] sau Gabi7zu...chesti din astea dau funda celui care imi da ceva bun

Răspuns Câştigător
| iull_1544 a răspuns:

Salut!
gabitzu.g
gabi.gabitzu (sau cu _ )
gabitu_gabriel
gabi.gabitu20
g.gabitu20
gabitzzz.zu997
gabizzu.gabi
gabi.g997
gabriel_gabitu
gabriel_gabitu20
gabi.2o
gabitu.z
si nu mai am idei blushing... sper ca iti place macar unul dintre ele [ daca nu macar o combinatie rezultata din toate big grin ]

2 răspunsuri:
| BelieveMe a răspuns:

Gabitu_me
justme_gabitzu
gabituu97
gabitzuuu97

| Alexandra7201 a răspuns:

Gabitu_97/Gabitu_1997, Gabitu_20n,, Gabitu97/Gabitu1997 si in loc de Gabitu scrii cum vrei tu happy cu Z cu 7winking