| alin a întrebat:

Dati-mi niste sfaturi ca sa nu mai fug de la ore.
Mentionez ca is ultimul an de liceu si ma plictisesc dupa vreo 3 ore de stat la liceu.

Astept niste sfaturi bune.

Răspuns Câştigător
Stefan
| Stefan a răspuns:

Ar trebui sa fii mai matur in gandire la varsta pe care o ai. Este in joc viitorul tau, viata ta, daca inveti poti sa te realizezi in viata. Toti am fost elevi si avem amintirile tineretii, dar trebuie sa fii constient ca fiind in ultimul an de liceu, acum este momentul cand trebuie sa inveti mai mult pentru a reusi in viata. Sfatul meu este sa fii mai serios in ceia ce faci si sa iti dai seama de momentul prin care treci.