| wazy12 a întrebat:

Dati'mi niste statusuri de ura, despartiresad...orice.Multumesc

Răspuns Câştigător
| CrazyLoveMix a răspuns:

Pai, vezi acolo in dreapta jos, deasupra butonului '' Raporteaza'' este o fundita alb-negru, si sub ea scrie: '' Declara raspunsul castigator". Dai pe ea si gata. Ai gasit? thinking

7 răspunsuri:
| CrazyLoveMix a răspuns:

~ Losing you is like living in a world without air... ~
~ Intr-o zi iti vei aminti de noi, Te vei gandi si vei dori sa dai timpu`-napoi, In zilele in care iti ceream iertarea, Iar tu imi spuneai,, Lasa vrajeala'' :-J~
~ Ea te iubea sincer si ar fi facut orice ca sa iti fie bine, Esti un prost ca n-ai apreciat ce ai avut langa tine! ~ ( la asta poti sa o '' personalizezi'', gen: Eu te iubeam sincer si as fi facut orice pentru tine... )
~ Stiu ca nu-ti pasa de mine, Mi-ai demonstrat destul~
~ Si regret fiecare clipa in care nu ti-am spus ca esti tot ce am mai bun si sa te strang in brate, Dar las` c-o fac acum love strucklove strucklove strucklove struck~
~ N-ai sa ma vezi plangand in urma ta, N-ai sa ma vezi venind cersindu-ti dragostea~
~ Asta e... Merg mai departe in pasi de tango~
~ Eu voi fi aceea care n-o sa-ti intoarca spatele~ love struck.
~ Doar perna stie cat am plans, Tu nu vei sti ca nu-ti voi spune, Tinand in brate perna strans, Tu nu vroiai sa stii de mine~
~ Vei mai iubi, asta o stiu, O stii si tu destul de bine, Eu sunt aici exemplu viu, Iubesc acum, dar nu pe tine~
~ Cel mai rau lucru e sa te simti in plus acolo, undeva, candva, tu erai totul~
~ Imi pare rau ca nu ti-am aratat cat te-am iubit, Poate cu ea esti mult mai fericit~
Sper ca te-am ajutat si nu mai fii trista/ suparata. Tine minte 3 cuvin, Viata merge inainte :*winking. Funda?batting eyelashes love struck.

| wazy12 explică (pentru CrazyLoveMix):

Cum iti dau funda?

| CrazyLoveMix a răspuns (pentru wazy12):

Pai, vezi acolo in dreapta jos, deasupra butonului '' Raporteaza'' este o fundita alb-negru, si sub ea scrie: '' Declara raspunsul castigator". Dai pe ea si gata. Ai gasit? thinking

| deddiii a răspuns:

- N`o sa-ti dai seama.niciodata cu adevarat.O persoana draga pentru tine ce`a`nsemnat!
Decat dupa ce o pierzi. ea a plecat. Te`a lasat sa te gandesti.la ceea ce`ai aruncat
Ai dat cu piciorul.atunci cand ea te-a rugat. Desi traiai un vis frumos.l`ai ignorat
Acum e prea tarziu sa repari ce ai stricat! Mult prea tarziu sa stergi unde ai scuipat!
Oricum ea ramane in suflet. urata.sau iubita.
Ii faci loc acolo.ca sigur merita

Zambet fals. Privire plina de ura.Cuvinte aruncate`n vant, Minciuna! Si toate fara nici un motiv! Am greSit din nOu.Am Oferit dragOste, Unde trebuia sa ofer indiferentSa!"

- Ce mi-a placut odata îmi place întotdeauna, pentru ca optiunea mea este motivata.Fie ca urasc, fie ca iubesc stiu clar de ce!

- Se spune ca iubesti o data'n viata, o singura iubire. Atunci cum se face ca suferim la orice despartire? [.]

- Sa taci cand vorbesc eu! Nu`mi place sa minti atat timp cat mint si eu`! Nu`mi place sa imi spui … [pa!] Nu uita -- asta e replica mea!

- Ma Urasti? Problema Ta.•Tupeista? Pt ca trebuie sa fiu mereu peste tine! •Vrei sa`mi devii prieten? Demonstreaza`mi ca meritzi •Indiferenta? Daca nu ma interesezi •Te urasc? mi-ai dat motive •Falsa? Doar cu unii •Te Deranjez? Iarta`ma,Chiar Nu`mi Pasa

- Poate ca acum realizezi ca intr-adevar m-ai iubit,Insa e prea tarziu, da-ti seama c-ai gresit,Iubirea pentru tine era un fel de joc usor, Acum ai vrea sa fie bine, dar ranile-inca dor.

- Ma respecti, te respect.Ma iei cu vrajeala, te iau cu vrajeala.Ma ataci, ma apar.Ma urasti, nu te urasc.Si stii de ce? Pt ca ceea ce pe tine te caracterizeaza, pe mine nu ma defineste.

- Uita tot ce`ai pierdut, tot ce`ai vrut, tot ce n`ai avut, uita timpul ce`a trecut. Orice sfarsit e un nou inceput.:-x

- Decat sa le dau satisfactie Celor ce vor sa ma vada cazand!
Mai bine. ma daram singura;] Sh`o sa cad razand! =]

- Deci... hai sa privim in trecut. Si spune-mi sincer! Cate promisiuni nu ti-a facut?! Peste cate minciuni ai trecut? Si de cate ori iti ziceai : "De maine am sa-l uit"?

- E timpu` Sa trec la nivelu` urmator. Ce pacat ca tu ramai la capitolu` anterior.

- Nu sunt rea, sunt smecherita si stiu sa ma fac iubita, hai sa facem o`ncercare, sa vedem care pe care…

- Tu plangi! Mie`mi vine sa rad E neplacut si te simt cand ma`njuri in gand Ce sa-i fac eu?! Asta`i firea! Doar nu credeai ca`n viata te`nseala doar privirea?!?

- Cum vorbesc sau cum ma comport nu conteaza.Atitudinea ta FALSA nu ma impresioneaza.Eu simt ca tot ceea ce fac e bine.Si niciodata n-ai sa poti schimba ceva la mine.

| deddiii a răspuns:

- N`o sa-ti dai seama.niciodata cu adevarat.O persoana draga pentru tine ce`a`nsemnat!
Decat dupa ce o pierzi. ea a plecat. Te`a lasat sa te gandesti.la ceea ce`ai aruncat
Ai dat cu piciorul.atunci cand ea te-a rugat. Desi traiai un vis frumos.l`ai ignorat
Acum e prea tarziu sa repari ce ai stricat! Mult prea tarziu sa stergi unde ai scuipat!
Oricum ea ramane in suflet. urata.sau iubita.
Ii faci loc acolo.ca sigur merita

Zambet fals. Privire plina de ura.Cuvinte aruncate`n vant, Minciuna! Si toate fara nici un motiv! Am greSit din nOu.Am Oferit dragOste, Unde trebuia sa ofer indiferentSa!"

- Ce mi-a placut odata îmi place întotdeauna, pentru ca optiunea mea este motivata.Fie ca urasc, fie ca iubesc stiu clar de ce!

- Se spune ca iubesti o data'n viata, o singura iubire. Atunci cum se face ca suferim la orice despartire? [.]

- Sa taci cand vorbesc eu! Nu`mi place sa minti atat timp cat mint si eu`! Nu`mi place sa imi spui … [pa!] Nu uita -- asta e replica mea!

- Ma Urasti? Problema Ta.•Tupeista? Pt ca trebuie sa fiu mereu peste tine! •Vrei sa`mi devii prieten? Demonstreaza`mi ca meritzi •Indiferenta? Daca nu ma interesezi •Te urasc? mi-ai dat motive •Falsa? Doar cu unii •Te Deranjez? Iarta`ma,Chiar Nu`mi Pasa

- Poate ca acum realizezi ca intr-adevar m-ai iubit,Insa e prea tarziu, da-ti seama c-ai gresit,Iubirea pentru tine era un fel de joc usor, Acum ai vrea sa fie bine, dar ranile-inca dor.

- Ma respecti, te respect.Ma iei cu vrajeala, te iau cu vrajeala.Ma ataci, ma apar.Ma urasti, nu te urasc.Si stii de ce? Pt ca ceea ce pe tine te caracterizeaza, pe mine nu ma defineste.

- Uita tot ce`ai pierdut, tot ce`ai vrut, tot ce n`ai avut, uita timpul ce`a trecut. Orice sfarsit e un nou inceput.:-x

- Decat sa le dau satisfactie Celor ce vor sa ma vada cazand!
Mai bine. ma daram singura;] Sh`o sa cad razand! =]

- Deci... hai sa privim in trecut. Si spune-mi sincer! Cate promisiuni nu ti-a facut?! Peste cate minciuni ai trecut? Si de cate ori iti ziceai : "De maine am sa-l uit"?

- E timpu` Sa trec la nivelu` urmator. Ce pacat ca tu ramai la capitolu` anterior.

- Nu sunt rea, sunt smecherita si stiu sa ma fac iubita, hai sa facem o`ncercare, sa vedem care pe care…

- Tu plangi! Mie`mi vine sa rad E neplacut si te simt cand ma`njuri in gand Ce sa-i fac eu?! Asta`i firea! Doar nu credeai ca`n viata te`nseala doar privirea?!?

- Cum vorbesc sau cum ma comport nu conteaza.Atitudinea ta FALSA nu ma impresioneaza.Eu simt ca tot ceea ce fac e bine.Si niciodata n-ai sa poti schimba ceva la mine

- Si nu va mai fi, Nici ieri, nici azi, nici maine.
Va fi doar atunci, Cand poate-am ras si-am plans
Odata impreuna La inceputul si sfarsitul unui drum.

- Toata viata mea se stinge, lumea mea se inchide Dragoste, iti cer, sa te intorci!
Sunt injosita, sufletul meu este gol Dragoste iti zic sa te intorci
La ce pedeapsa si la ce durere m-ai condamnat.

- Maine vei regreta ca azi mi-ai spus adio si ma vei cauta, crezand ca eu inca te astept..vei cauta disperat sa-mi gasesti iubirea, insa doar cand ma vei gasi vei realiza ca ai cautat ceva ce a murit demult… vei plange atunci cum am plans si eu, dar va fi prea tarziu.

-Acum sunt trista, Stau si plang.
Din suflet tristetea nu pot sa mi-o alung. Ce ma fac eu fara tine?
TE IUBESC si o stii bine.

| raduconstantin11 a răspuns:

Eu am găsit statusuri pe
https://mstatusuri.cabanova.com/

Sper sa te ajute

| jacobtim44 a răspuns:

1.Esti un oarecare, care cauta parcare!

2.Nu pot fi a oricui Da` dacă pleci o să fiu a nimănui! sigh

3.Te rog nu`mi spune că ţie dor Doar aşa că şti ce vreau s`aud. straight face

4.Ce tare.ha…ca filmul ăsta e`nfloare Iar eu nu...

5.Sunt inofensiva.Dar gandul meu e criminal!

6.Sa iert`? poate`! Sa uit? Niciodata!

7...

http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html

.

| Anaalex520 a răspuns:

Stiu ca sunt multe si poate nu e ceea ce cauti, dar fa-ti timp sa le citesti pe toate! kiss

1.Esti un oarecare, care cauta parcare!

2. Daca spun ''PA'' nu inseamna ca plec!

3.Stii? Vad viata ca pe un joc.Sunt pasionata mereu de primul loc.

4.Ma exprim sa intelegi mesajul! Eu nu-s m*-ta sa cenzurez in fata ta limbajul!

5. Vrei sa ma schimbi? Schimba-te tu primul! Tu esti doar personajul eu fac tot filmul.kiss

6.Sunt inofensiva.Dar gandul meu e criminal!

7.Si cateodata pur si simplu nu pot sa tac!

8.Sa iert`? poate`! Sa uit? Niciodata!

http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-2016.html