| deniyusa a întrebat:

Dati'mi niste statusuri mai noi va rogglove struck... dau funda pentru cele mai frumoasee:d:*

Răspuns Câştigător
| unknown4desire a răspuns:

Cică visele se sting de parcă le scoţi din priză

Inevitabil, clipa m-a ajuns. Pentru o secundă, toţi ochii s-au oprit din plâns

După un fum simte şi el senzația, că noi preferăm tentația, oricare ar fi destinația! x

Your love is like bad madicine love struck

Fã'ti timp sã iubesti chiar dacã nu esti iubit Si chiar si singur pe pãmânt sã fii cel mai fericit:-x

Am o gramada de defecte.stiu` nu oblig si nici n`am obligat pe nimeni sa ma accepte`!:"

Zambeste chiar daca ai sa cazi Chiar daca soarele apune si azi

Te rog sa zambesti si sa-ti amintesti ca fluturii traiesc doar o zi pe pamant...; x

Esti in dormitor, iti aprinzi o tigara...itsi pui un wisky smug incercand sa uiti de dor oh go on. Nu te gandeai ca primul o sa fie el. ca vrei sa uiti tot trecand peste oh go on. Inca te gandesti la vechea ta poveste; x

Nu incerca sa fii a lor • Sunt multi care nu stiu ce vor • J` tine mereu deschisa o ureche • Sunt niste secrete • Doar intre fete

De obicei nu crezi pana nu vezi cu ochii tai daca se poate. Ca visele devin realitate!

Se grabeste s-ajunga dincolo de ploi, dar pâna atunci mai înfrunta furtuni si noroilove struck

M.am resemnat atunci cand trebuia sa sper. Am ascultat atunci cand trebuia sa zbier love struck

You are my dream There's not a thing I won't do I'll give my life up for you 'Cause you are my dreamlove struck
it's now or never I ain't gonna live forever.x

nu inseamna ca nu plang daca n-am obrajii uzi.x

Nu exista motive doar intrebari fara raspuns...nu exista liniste doar soapte spuse pe ascuns.; x

What is more paintful? When a person whom you trust,hurts you or The person whom you hurt,still trusts you?happy

Cand te uiti in urma,te gandesti... Chiar daca a fost rau sau bine,acum zambesti happy

asa`ca nu plange... revinotzi in fire.unu pleaca. altu` vine.

Ce uşor e să ne prefacem c-am uitat.Dar ne lipseşte tot ce ne-a legat.

Dupa dezamagiri sperante facute scrum, am deschis ochii, erai tu...

Nu mă interesează părerea altora şi tocmai de-asta nu fac nici cel mai mic efort ca să mă schimb love struck.

Mereu imi reprosezi ca sunt rece si rea... dar uiti ca tu m-ai invatat sa fiu asa

vreau ca atunci cand te gandesti la mine sa spui : uite, fata asta chiar a tinut la mineoh go onlove struck

Chiar daca toata lumea e-ntre voi Chiar daca el nu-i vinovat Chiar daca stii si n-ai uitat

Sunt singura care te-a iubit asa cum ai visat.sunt fata care s`a straduit si pentru tine s`a schimbat

Amintirile cu tine'happy nimeni nu mi le poate lua:X

sper sati placa:*

2 răspunsuri:
| Biu a răspuns:

~ Indiscutabil, aş face orice pentru VOI! ^^

` E greu să-i dăruieşti ceva unui bărbat căruia ai vrea să-i dai Universul. happy

• Am o singură speranţă : că mai pot trăi visând! •

~ Hai să lăsăm toate grijile de ieri!

`Cerul, fără tine, plouă cu lacrimi... [ sigh ]

• Detest oamenii care spun „îi dau o ultimă şansă", dar, de fapt, oferă o mulţime...;-j

• Vreau să vină călduraaa •

» Eu nu cred că prin insulte vei putea motiva vreodată.winking Întotdeauna primeşti ceea ce oferi. happy

~ Sunt una din persoanele care se comportă la fel, indiferent că sunt în viaţa reală sau cea de pe facebook. happy

~ Momentul enervant când ai 30/40 de sutimi în lucrare şi profesorul nu le ia în calcul...;-j

» Şi urăsc atunci când râd şi profesorul mă priveşte insistent în ochi...;-w

~ Ziua de ieri este istorie. Ziua de mâine este un mister.Iar ziua de azi este un cadou. ~

Nu-mi place când prietenii se comportă altfel în compania altor persoane. happy

Nu-mi place când cineva e pe cale să-ţi spună ceva, iar apoi îţi spune "Nu mai contează"._.

-Waw! Arăţi super azi. - Ce vrei să spui?! Adică ieri arătam urât?!

~ S-au văzut prima oară într-o seară de... MAI love struck \; d/

• În zilele noastre, compasiunea e interzisă chiar de ştiinţă.

» Am obiceiul să cred tot ceea ce zic, ba chiar sunt încântată de plăsmuirile mele. ^_^

» Dacă încă mai simţi ceva pentru mine spune-mi acum sau ignoră-mă pe vecie...