| scr8mby a întrebat:

Dati-mi si mie cateva statusuri funda + vot

Răspuns Câştigător
| Allexyaa a răspuns:

"pentru cabatting eyelashes un baiat poate sa placa 1000 de fete dar de iubit poate sa iubesca numai unawinking"

"o sa fiu ce am vrut sa fiuwinking am invatat ca niciodata nu e prea tarziu smug"

"si nu uitawinking orice s-ar intampla zambeste nu dramatiza"

"zambeshte E gratisbatting eyelashesbig grin"

"defectele mele sunt calitatzile tale >big grin

2 răspunsuri:
| madycumada a răspuns:

Ma-ntreb, dc inca te iubesc, dc ma gandesc la tine, cand m-ai facut sa te urasc straight face
Caci inima mea-i la tine, eu nu mai am inima ta... daca nu ma vrei pe mine, vrei pe-altcineva? :-
Din cand in cand iti faci loc din nou in inima mea.nu voi putea uita c-ai fost o parte din ea day dreaming
O fataa specialaa nu o intalnestii` la oricee pas.Cand nu mai ai sperannte, ea te scoate din impas.
Nu vreau averi, vreau doar un baiat care sa ma sune sa`mi spuna: Ai grija de tine iubita, te pup, noapte buna!
O minteai. Ii spunea-i vorbe dulci. Ea te ierta. Dar paharul se umplea.
Spune ca a fost o greseala ca au fost impreuna // Dar inca mai tremura si viseaza ca o tine de mana rolling eyes
E mai greu decat a fost, si ai simtit pe pielea ta...Cum e sa-ti arate cand, o saruta-altcineva
Priveste-ma-n ochi sa-ntelegi sentimentele pe care nu stiu sa ti le spun
Astazi de exemplu vreau sa pierd timpul, astazi nu te iubesc!
Iubirea nu exista, exista doar creduli, iluzii si speranta, si visuri de nebuni!
Si te doare când vezi ca nu`mi pasa, si îti zic mereu: nu mai conteaza, hai lasa.
Mi`e dor sa te privesc fara sa spun nimic. Mi`e dor sa numar secundele un pic cate`un pic

| EnnY a răspuns:

Buna!

Acum am ajuns sa fumez sperante...Si am ales negrul din atatea nuante! straight face

Stiu ca am gresit, si acum platesc. Sunt nevoita sa pierd ceea ce iubesc! Dar totusi sper ca ma vei iertasad Aminteste-ti am facut parte din viata ta!

De multe ori mi-a spus ca ma iubeste.Si doar la mine se gandeste. Poate asa ti-a spus si tie. Dar a facut o mare prostie! Sunt siguar ca nu ne iubea pe niciunasad Si noi ca prostele ii credeam minciunahee hee

Uitarea vine in timp... Dar nicioadata definitiv!

Degeaba ma privesti cu ura. Mereu o sa fiu mai buna. Mai bine l-ai linisti pe prietenul tau...Caci intoarce capul dupa mine mereu!

Acum crezi ca te iubeste pe tine. Dar nu e deloc asa. Mai intai m-a iubit pe mine. Tu ai luat ce nu-mi trebuiatongue

Degeaba crezi ca ma oftici. Cand vorbe frumoase ei ii zice. Degeaba crezi ca sunt geloasa. Uita-te putin la mine, chiar nu-mi pasabatting eyelashes

Tu nu ai fost nici primul dar nici ultimul din viata mea... Dar esti singurul care as vrea sa se intoarca, CANDVAsigh

Din toata durerea mea.

Voi face fericirea tasad

Iar lacrima ce-mi cade pe obraz.

Te va scapa pe tine de necaz!

Vorbele care candva m-au ranit!

Pe tine te vor face fericitsad

Iar tristetea ce-o am acum pe fatastraight face

Iti va aduce tie noroc in viata!

Nimeni nu te stie. Mai bine ca mine:X Eu cat te cunosc. Nu te recunoscstraight face

Din tot ce-a fost. Nu vreau sa uiti nimic. Fara niciun rost! Gandeste-te la mine un pic! sad

Totul astazi a ramas doar o taceresad si un suflet tristcrying mi-e tare greu!

Acum pentru tine sunt o straina... Oare eu am fost de vina?

M-ai mintit tot timpul petrecut... Dar nu mi-am dat seama si te-am crezutsad

Privirea ta ma minte... Dar inima ce simte?:X

Daca mi-ai fi spus de la inceput, astazi nu am fi ajuns doi straini sub acelasi cersad

Nu stiu de ce, de ce inca mai gresesc! Tu de mine nu mai stii, eu te iubesc! Nu stiu de ce, inca sufar pentru tine! Cand tu ti-ai batut joc de mine! sad

Pe tine te ignora. Pe mine ma adora!:X Pe tine te-a mintit. De mine e indragostit:X

Stii ce? Paaaa...nu te baga... Daca nu e treaba ta! laughing

Mi-ai soptit ca ma iubesti. Si la mine te gandesti. Dar mereu tu m-ai mintit. Si la alta te-ai gandit!

Ai fost odata doar al meu. Acum te are ea, nu te mai am eubig grin

Vreau un nou inceput! Vreau de fapt sa te uitstraight face

(sunt noi)

1. Deseori zambetul celui care sufera e mai dureros decat lacrimile celor ce plang!

2. Iubirea te inalta, iubirea te coboara, iubirea iti da aripi, iubirea te omoara. Nu ma ucide, iubeste-ma!

3. Azi esti orbit de fericire si ai uitat ca cineva traieste doar pentru tine. Dar maine vei cadea dintre nori si vei privi in urma… ma vei vedea acolo si vei sti ce inseamna regretul…

4. Stau in camera mea rece… Privesc in jur si mi se pare Ca pereti se strang in jurul meu… Ma simt singura… Totul e intunecat si rece, intocmai ca inima mea… Inchid ochi si incerc sa uit de tot…

5. Cel mai trist lucru in viata e sa-l vezi pe cel pe care-l iubesti iubind pe altcineva…

6. Alerg spre tine cu 120/h si parca dureaza o vesnicie. De ce nu esti langa mine!?

7. Acum tot ce a fost intre noi pare demult… incerc sa-mi amintesc dar nu pot …tu probabil m-ai uitat, in timp ce eu traiesc doar pentru tine…

8. Regret ca esti departe / si nu te pot vedea / dar te am mereu aproape / in inimiora mea…

9. Maine vei regreta ca azi mi-ai spus adio si ma vei cauta, crezand ca eu inca te astept. vei cauta disperat sa-mi gasesti iubirea, insa doar cand ma vei gasi vei realiza ca ai cautat ceva ce a murit demult… vei plange atunci cum am plans si eu, dar va fi prea tarziu…

10. Singura, fata in fata cu noptile si cuvintele…

Succes!