| laura_1118 a întrebat:

Dati-mi si mie cele mai frum status de orice gen mersi frumos! funda

Răspuns Câştigător
| veve_7364 a răspuns:

-Acum o vrei, cand te prveste cu ura, cand te iubea nu era buna-
-Viata este un trandafir, la care fiecare petala este un vis si fiecare spin o realitate-
-Viseaza ca si cum ai trai vesnic, dar traieste ca si cum ai muri azi, caci nu conteaza anii din viata ta, ci viata din anii tai-
-I'm single; but my hart is taken by someone I can't call as MY OWN-
-When they tell me I can' smile, i say: "Watch me!"-
-De obicei, un drum fara obstacole nu duce nicaieri-
-Relationships are like glass: it's better to leave them broken than try to hurt yourself putting it back together-
-We stopped checking for monsters under our bed when we realized they are inside us-
sper ca te.am ajutat big grin tongue