| Daroga_Andreea_1987 a întrebat:

Dati-mi si mie,melodi,vechi dar bune,dar nici ,delea vechi vechi pleasepuppy dog eyes,de dragoste daca se poate:X

1 răspuns:
| spiniii a răspuns:

Animal x-nisip purtat de vant, balada; 3SE-vorbe care dor, dan balan-despre tine cant; andra ft adi cristescu-colt de suflet; Connect-R Feat. Alex - Daca Dragostea Dispare; Mihai Margineanu - mai stii[care dupa parerea mea e cel mai tare.big grin]; Adi Cristescu – Nori de iubire; Dj Project – Doua anotimpuri; Blaxy Girls – M-am pierdut cautand ochii tai; Delia ft Smiley – Fara tine (Secretul Mariei)pe astea le mai stiu de la vara mea.ca eu nu ascult din asteathinkinglaughingsper ca sunt ok.