| onutzaskumpik a întrebat:

Dati-mi si mie niste aplicatii smechere pentru telefon. Cele mai misto primesc funda :*!

Răspuns Câştigător
| GeorgeCata a răspuns:

Pai pentru platforma Android exista mii de aplicatii "misto". Acum depinde ce vrei. ar fi "Cut the Rope" sau "Draw Sometrthing" dar astea sunt aplicatii platite. Ca alternativa gratis sunt alatea variante incat totul depinde de gustul utilizatorului; de la angry birds la fruit ninja si facebook for android cu yahoo messenger si mai sunt multe faine... tot ce trebuie sa faci este sa intri pe GOOGLE PLAY cu telefonul tau android si gasesti acolo. Succes

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Lanterna pentru mobil care ii pui ce culoare vrei si mergi in intuneric iluminand pasul unde calci.

| GeorgeCata a răspuns:

Spune un model de telefon sau sistemul de operare.

| onutzaskumpik explică (pentru GeorgeCata):

Gen Samsung Galaxy Note.