| anonim_4396 a întrebat:

Dati-mi si mie niste glume va rog happy

Un raspuns = (minim) o gluma

Dau funda si voturiwinking

6 răspunsuri:
| iulya_9118 a răspuns:

Culmea mizeriei: sa aiba puricii paduchilaughing

| princessmaya a răspuns:

Un angajat intra in biroul sefului, smulge cablul telefonic din perete, ii arunca hartiile pe jos, ii toarna cafeaua pe cap si da sa-l bata. Colegii din birou striga:
- Opreste-te, Fanele, noi am glumit, nu ai castigat la loto…

mai multe pe http://alecsandra.eu/? p=146

| cristi102 a răspuns:

Daca vrei bancuri intra pe clopotel la bancuri

| Scumpika_6890 a răspuns:

Vine Bulă la taică-său cu două valize. - Ce ai păţit Bulă? - Ma-m certat cu Alinuţa nevastă-mea. - în locul tău as fi rupt-o în bătaie! - Ce crezi că am în valize?

| Monykka a răspuns:

Buna:X
-: Cateva bancuri noi te pot ajuta
1.O blondă la spovedanie...
- Părinte am preacurvit...
- De câte ori fica mea?!?
- Părinte am venit să mă spovedesc, nu să mă laud!
2.O tânără se roagă la cel de sus:
– Doamne, de data aceasta vreau să mă rog pentru cei din jurul meu, fără a cere nimic pentru mine. Dă-i Doamne mamei mele un ginere chipes, bogat cu vile si masini, dotat si cumsecade...
3.- Cine a indraznit sa-mi rascoleasca biroul in halul asta? Urla directorul...
- Baiatul dumneavoastra cel mic, domnule!
- Talentat copil, nu-i asa?
-: Ce zici de ceva culmi?
1. Culmea verii - Conecte-r sa doarma
2. Culmea nesimtirii - Sa te caci la cineva la usa si sa ceri hartie
3. Culmea infidelitatii - Sa-ti inseli amanta cu sotia!
4. Culmea fotbalului - sa dai gol in direct si sa ratezi in reluare
Nu stiu daca te-am putut ajuta prea bine dar sper ca iti va fi de folos :X Funda?