| Different69 a întrebat:

Dati-mi si mie niste idei ce sa scriu intr-o scrisoare adresata unui prieten in care sa ii povestesc cum imi petrec eu vacanta la mare.

1 răspuns:
| adry2001 a răspuns:

Scrie si tu ce ai facut, poti scrie niste intamplari amuzante, scrie cum ai ajutat pe cineva care stiu eu era la inec sau avea o alta problema sau cum te-a ajutat pe tine cineva. Pe langa astea mai descrie si tu cum erau diminetiile cum rasarea soarele cum valurile apei loveau malul si din astea. Mai exact descrie nu numai ce ti s-a intamplat tie ci descrie si vremea, natura stiu eu. mai adauga si tu de la tine cate ceva ca ai spus ca vrei doar niste idei. Eu zic ca ti-am dat indestule. Sper ca te-am ajutat! Funda?