| DeEa_4814 a întrebat:

Sall all...as vrea si eu o scrisoare adresata unui prieten in care sa relatezi cum ti-ai petrecut o zi de vacanta, si o alta scrisoare adresata unui profesor primar etc.
va rog
funda:X

1 răspuns:
| FuckTheRules a răspuns:

Draga X,
Am ajuns de o zi la D., un orasel frumos si foarte ploios. Se zice
ca este soare cam odata pe an. Drept urmare ne-am cumparat in sfirsit o um-
brela in folii colorate. Tocmai am vizitat castelul din forografie. Dupa cum
se vede, acesta este "Roter Saal" si pe pereti se afla portretele familiei
nobiliare care a construit castelul. In usa pe care o vedeti ne-a intimpinat
insusi printul - un domn foarte dragut - de meserie print!
Acum suntem intr-o cafenea ca sa ne adapostim de ploaie, si in jurul
nostru sunt numai doamne in virsta care isi beau cafeaua de la ora 5.
Cu drag,
Y!