| AduMrr a întrebat:

Dati-mi si mie niste nume de messenger sau de hi5 ( foarte tari PS ma cheama ramona ) si niste statusuri de fericire si iubire foarte coolwinking :* fundita cel mai bun raspuns love struck:Xlove struck

4 răspunsuri:
| Biu a răspuns:

Nume de hi5 :
ßüßℓℓέ§ wò®ℓd
Pericol de explozie
βðмb๏ηí¢ǻǻ łίgħէ
Łٱkє ส łðłłٱþðþ
βðмb๏ηí¢ǻǻ; x
Uη ۷íš ąℓb ηέgгũ
●¥øü 'яє мч όьŝєŝŝľόή
Ĺ๏ℓℓiρ๏ρ Ðєℓiçi๏υs♥
вΘмьά •
tħε ß∂βч

Statusuri de fericire:
Esti doar un tanar actor plin de talente,excelezi la capitolul lipsa de sentimente.

Trag un zambet fals pe care toata lumea`l crede, numai ca sa-i arat prostului ce pierde!
De cate ori ma vei privi cu ura si manie. De atatea ori iti voi zambi cu multa simpatie!
Stiu ca nu sunt singura chiar si atunci cand sunt; x
Durerea te'a maturizat, te'a pus pe ganduri! Te'a invatat sa citesti printre zambete si randuri.

Lasă`te, lasă`te, lasă`te ascuns de rânduri. Pune`te, pune`te, pune`te putin pe gânduri.
Cand iti intorci privirea spre el, te luminezi de bucurie!
E semn ca ceii ca mine au dat strigarea.Ca pentru cei ca noi soarele rasare seara; x
Traiesc din fantezii, visez la nebunii.E o poveste pe care o stiï.
Ma uit la el nici macar nu imi pasa. poate totul ar fi fost altfel daca ar fi stiut sa iubeasca!
Da, e adevarat.Te-am vrut mult de tot, dar acum nu te mai vreau smug
Si te doare când vezi că nu`mi pasă, şi îţi zic mereu: nu mai contează, hai lasă

| troller2103 a răspuns:

DeliciOaSa taa. love struck
ZapaciTaa cu 'Z' maRee ba.
M-am nascut in ciuDaa taa.
Fitse de VedeTa.
Scumpika ta dulce
Fata_cu_ochi_verzi(sau ce ochi ai tu)
☆▀▄lOvE pInK★▒ツ
Sufletul marii

B loves A [sau cu inimioaraaa]
bii cerceteaza casa baintuita.
no avable.
aveam candva si numebig grinlaughing
tuitiiii.
dulceata tha amara.
sau aia mica te iubestee.
beibii ca asa a zis [cutare] laughing
sotia lu` dracula.
ASta mica e o beStie!
Dr0gul Drag0stei
ﻵ♥♥ZuZu Buăăăăăăă♥ღ
♥fata lui tata♥
N-am nume de hi5
Beibyyyyy :-x
Ursuletz Chocolatiu♥ ♫ ♪
★ScUzAt-imi tAlEnTuL aStA mIe DeFeCtUl ★

fundita?love struck

| EuPaulA a răspuns:

Nume pentru mess sau hi5:Ramonika,ubita Ramo.Statusuri:Toate zilele sunt nopti pana te vad, iar noptile stralucesc ca zilele cand te visez
Am chef sa stau la povesti. Ai vrea sa stai cu mine sa ne povestim dragostea
I promise to love you forever - every single day of forever
De 30 de ori pe luna, de 7 ori pe saptamana si o data pe minut as vrea sa te sarut
Nu te iubesc pentru ceea ce esti ci pentru ceea ce sunt atunci cand sunt cu tine
Intotdeauna te-am iubit, te iubesc si te voi iubi mereu. Esti inima mea si dragostea ta imi curge prin vene. Insemni totul pentru mine si nu o sa las nimic niciodata sa te raneasca.Te iubesc
If I had a flower for everytime you made me smile and laugh, I'd have a garden to walk in forever
Daca gresesc, iarta-ma. Daca uit, aminteste-mi. Daca te ranesc, invata-ma sa te iubesc
Inima repezinta inchisoarea iubiri si a suferintei. Suferinta e eliberata conditionat, iar iubirea primeste inchisoare pe viata. Atat timp cat inima mea va bate, iubirea mea pentru tine o vei simti mereu aproape
Daca as fi o pisicuta, as iubi un motanel; dar asa sunt o fetita si iubesc un baietel

| bellen a răspuns:

º•°→ßεßٱ†są←º•° Lu º•°→ ßεßٱ†su←º•°
♥♂►☺♥ßå®ßïë ßruneTe ♥♂►☺♥
Pïtï¢å lµï•
●‹İ↔ςαη↔ςhαηġε↔†ħĕ↔ωŏřſđ›●
→ĵĺ‗įΰbεŝċ‗ßhåååå←
ќίѕѕ—мў—аѕѕ—ЬёίЬў
ριтιqαα :χ
ςє тє нσℓвєzι вα ρє нι5`υ мєυ
→ღღfatha lu' tathaaבღღ←
■□Be e neBun si rimeaZa cu ti-o puN
┴ia-o in guRa si fugi cu ea Făă
pitica ↔Nare aer●
→║piticaa' Fαcє Tяαfιc Dє Idєιι Băă║•⊥•←
●¢ë d®õg ¢¥üÐåt §ûñt ®ø§ åLbå§t®ü fë®më¢àt●
ς๏ρςђίℓ sςάράt đέ ℓά ςάsά đέ ρยғùℓέţί
Kiduuu ′ te pişhă ′n freză - 2 puncte x ™
×SupradozaDeVise×
● pitica e plecata in vacantă -- Băăă
°A†Raç†iê dIncøLØ de mØrmaN†° °
väςå ŀŭ мǻмi ßăăă ƒŗäiєяë
╳Pα¢т ¢υ Dιανσℓιтα╳
Pяίηтsέsą ‹з
←♥тαкє мє нιgн ∙♥
° A†Raç†iê ÐIncøLØ de PaRaÐyS°
»ßoThOaSa` †ê iŭßë§†έ«
•ცυცυՐυઽค • → nﻉỜffι¢ιαℓ hï5 p∂gε
ℓućįouś•Aćtįvέ●βέiiiβiii♥« ™
ღ α§Τα mﻵcα ஐ
√ŗεąų ◕√ąŗą ◕ƈσąε`
Sper ca te-am ajutatkiss