| DanceIsInYourHeart a întrebat:

Dati-mi si mie niste sfaturi pentru a avea fite! Va mai rog frumos sa-mi spuneti si niste chei de a fi populara.

Răspuns Câştigător
| ascovit a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......e-fundita/

Chei de a fi populara? Pa imbraca-te cat mai in tendinte, comporta-te frumos cu toti cei din jurul tau, notele sa fie si ele de asemenea ridicate, desi nu vad cu ce te ajuta popularitatea :-?

O zi buna!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa inveti limba romana pentru inceput...

| Differentx13 a răspuns:

Sweetie, nu merită să te schimbi pentru NIMENI și NIMIC. Fii tu însăți, totul vine de la sinewinking

| TakeMeToTheHospital a răspuns:

In primul rand iesi de pe TPU!