| DanceIsInYourHeart a întrebat:

Cum sa am mai multe fite, mai multe figuri sa fiu cea mai populara si atunci cand toata lumea ma vede intrad sa le tremure chilotii in fata mea. Dati-mi niste sfaturi, va rog!

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| xDyziix a răspuns:

Cred ca ar trebui sa te imbraci frumos adica blugi stramti decolteu, tocuri chesti de genu sa agheti un tip popular si fite sa fi indiferenta sa nu-ti pese. In generala eu si doua pritene eram cele mai populare intram in scoala toti ne salutau si invatam foarte bine si pritena mea era si bogata si nu vreau sa ma laud pentru ca m-am schimbat mult. Si scuze ca te intreb de ce vrei sa ai fite persoanele cu fite nu sunt respectate toata lumea se va uita urat la tine ca doar nu traim in filme acolo totul e regizat. Eu zic sa et mai gandesti poti sa fi populara chiar daca nu ai fite si figuri! Doar ca trebuie sa-ti gasesti ceva cu ce sa iesi in evidenta si cu fitele esti doar barfita si criticata!

12 răspunsuri:
| leonardo a răspuns:

Sari de la etajul 10. N-o sa fie nici o pierderewinking

| DeeeaA a răspuns:

Huh! Cata imaginatie si cat egoism!
Scuza-ma! Cred ca iti doresti sa nu fii tu! Vrei sa fii fitoasa si, deci, vorbita de toata lumea pe la spate? Vrei sa fii suprema? Hmmm... N-ai decat! Toti de vor lua de "proasta" ( scuza-mi vocabularul) cand vor vedea ce esti, cine esti sau vor auzi cine vrei sa devii. Sa "tremure chilotii"? Da` cine esti? Bruce Lee? Fata draga! Lasa narcisismul deoparte si gandeste-te de doua ori inainte sa devii "nimeni".
Pa, pa!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pune ti silicoane

| daassh a răspuns:

Nu mai trebuie sa faci nimic, deja ai ajuns la aceasta performanta.Succes!

| Mαdαliηα a răspuns:

straight face Mda

| leftside a răspuns:

Baga-te cu capul in wc!

| r3ally a răspuns:

Cred ca cea mai buna solutie pentru "fite" e sa iti bagi mintile in cap si sa te tii de scoala! Ce pnm e cu majoritatea copiilor din ziua de azi? La 12-14 ani deja va credeti niste vedete? oh go on

| AnnonymusIsNotAvailable a răspuns:

Ia uite-o ma si pe asta. A crescut si are si ea figuri. Ba fatuca, tu vezi-ti de scoala, invata lasa fitele. Pana mai ieri te stergea mata la cur si acum vrei fite ma? Pun pariu ca mai mult de 12-13 ani nu ai. Pune mana pe carte si lasa figurile de domnisoara.

| DanceIsInYourHeart explică (pentru AnnonymusIsNotAvailable):

13 ani jumate.

| AnnonymusIsNotAvailable a răspuns (pentru DanceIsInYourHeart):

Sa mori tu? Mare diferenta. Tot copil fara creier ramai. Lasa fitele draguta, si pune mana si citeste o carte.

Răspuns utilizator avertizat
| Abbey7 a răspuns:

Da-ti un bocanc in gura. Poate iti revi...