| BuBuLyNa a întrebat:

Dati-mi si mie niste site-uri de unde pot descarca programe de descarcat poze.

4 răspunsuri:
| viatadecacatt a răspuns:

Programe->
Photoeditor
Photoinstrument
Photoscape

Le poti descarca dupa google pe toate, daca mai cauti poti sa gasesti mai multe.

| irina222 a răspuns:

Microsoft Picture It 7. 0

ACDSee File - Image Aquire.

Deviantart\\

cam atathappy. Sunt foarte bune, soer ca ti-am fost de ajutor
>big grin

| ana0metalhead a răspuns:

Eu una nu am un site dupa care pot descarca. dar uite un site dupa care am luat cateva http://www.idownload.ro/modules/wfdownloads/viewcat.php?cid=15

| drg1994 a răspuns:

Mai pozele se descarc usor cu copy pe ele si paste in pc dar cei de jos tiau spus programe cu care poti sa le deschizi si sa le editezi pa