| Bailey a întrebat:

Dati-mi si mie niste statusuri frumoase de dragoste, de fericire... Cine imi da cele mai multe, dau funda :*.

Răspuns Câştigător
| Lell a răspuns:

Http://sweety-things.weebly.com/

1 răspuns:
| Pyrus_5609 a răspuns:

Uite status misti:
Tatal tau e oterorist ca tu esti o bmb.
Da-mi o harta ca ma pierd in ochi tai.
Alfabetul inepe cu A… numaratoarea cu UNU… supararea cu o LACRIMA… dragostea cu tine INGERAS :X:X:X "
As vrea sa cred, sa pot visa, sa te aduc de partea mea. As vrea ca timpul sa-l opresc sa-ti spun de fapt cat te iubesc… "
Pentru a trai am nevoie de batai de inima. Pt. asta, am nevoie de o inima. Pt. o inima am nevoie de fericire. Pt. fericire, am nevoie de tine… "

»" Oriunde ma uit vad privirea ta. Oriunde merg, simt atingerea ta. Nu am curaj sa inchid ochii, pentru ca stiu ca ai aparea in fata mea si nu i-as mai deschide… "

»" Odata mi s-a intamplat ceva minunat. A fost un vis devenit realitate, a fost o poveste, a fost ziua in care te-am intalnit pe tine… "

»" Ai aparut ca un abur si de atunci imi insotesti pasii precum aerul, nu am uitat primul sarut care inca ii mai simt amprenta lui… "
funda?