| UrsuletsulTau a întrebat:

Dati-mi si mie niste statusuri misto ca sa pun la descrierea pozelor de pe hi5. Multumesc.:*

Răspuns Câştigător
| tpuu a răspuns:

Aii grijă pitipoancowinking! Nu te da la ell;; ).Cat timp e cu mine: X!`. Scrie numele meu pe el`!: X;; )
E mică, şi uneori nesuferită smug. Dar şi aşa, te iubeşte fără limită!: x ♥.
Si azi se vând numai pe bani şi vise şi iubiri şi ani oh go on!
Trebuie să`mi pese mai mult de mine. CâteOdată să faci rău, aduce bine love struck!
Poti sa mergi pe drumul tau :*. Ca tie iti e bine, doar cand mi`e mie rau oh go on!
[>:dIl văd, nu`I mai zambescoh go on, l`am pierdutcrying, desi il iubesc oh go on.❤->!`.
"Suntem actori pe o scena dominata de viselove struck!"
Spun stoOp jocoh go on`!"

Stii ca nu stau ´ talk to the hand Dupa n0r0k;;] ´. Si daca vreau ´ :*! sa iaSa ´ fum smug. Stiu unde sa dau foc :d ´.`♥

ღ.^. ||Sii.straight face` Uite cum voiau tot`ii `! Gata s-a terminatoh go onღ.^. ||"

! Tine minte 3 cUvintewinking`! Viata merge inainte`love struck!

orice s`ar intampLaaoh go on `. noi intr-o zii ne vom reveDeea`winking! Si pan a atunci stiu ca si tu ma vei pastraa`>:d< Undevaa` in inima taa `love struck!

ღ •(-• Fèrïçíréa tha é Bruneta ℓümêa pøatè s zïçå ¢é'o vréa cu ñû tzï çont dê vørbå •(-• ღ&!

El are grijsa de mine>:d

Ea nu e d` vna ca intre ei s`a terminatcrying. "Ai grij d` tine!" >:d, sa ai masina;;] si o bruneta langa tinelove struck`.

Mi s-a întâmplat să pierd pentru că am iubit cu adevărat straight face`!

^. Mi-am băgat pl`noh go on vorbe şi totul era perfectoh go on. Greşit sau negreşit, nu mă întorcstraight face! Promit.winking

Degeaba iţi pare rău`!oh go on.Tu ai ales` să fie aşa.straight face`! Deci.lasă-mă şi nu mai mă căuta`crying

Impacata cu un singur gandoh go on, ca te-am iubit mai mult decat orice rasufla pe Pamantcrying.

UneOri. șTii mi.Aș băGastraight face. piCioareLe in t0tt!oh go on`.

Trecutul e trecut viitorul contează acum!straight face.`Se spune că putem s-o luăm de la capăt, oh go on Să dau peste amintiri aşa doar în treacăt!straight face`.