| maria_5572 a întrebat:

Dati-mi si mie niste statusuri triste dar nu de dragoste de prietenie

10 răspunsuri:
| LostInDreams a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=v3c4gLQw83U

Nu sunt statusuri, dar cred ca te vor ajuta cu ceva.:*

| Brianariri a răspuns:

Http://www.poze-emo.info/search/label/Status%20EMO cauta aici sper ca te-am ajutat!:D

| lorra92 a răspuns:

O prietenie daca ia Sfarsit` inseamna ca nu a Existat`!

Acum stiu ce inseamna sa lupt si sa cred... Sa ma intreb pe mine ce drum sa urmez happy!

Iti dai seama ca ai iubit`o numai dupa ce ai pierdut`o!;

Servetelele nu fac tristetzea sa dispara, dar sterg lacrimile happy

•Degeaba` te intorci si` ma privesti...Degeaba ma strigi` si incerci sa`mi vorbesti...Am uitat deja cine esti`!

Poate peste ani, ne vom intalni pe strada... Povestind pe`o banca vremuri de altadata...

Nu ma tine minte. uita ca am stat vreodata de vorba. Arunca pozele cu mine. sa nu-ti fie dor. ba!:

De azi nu ma mai doare ce faci tu! :X Nu stii km e viata? Se intoarce roataa, cel care greseste intr-o zi platestewinking

Mai bine lasaa oh go on Sunt unele pers0ane care`mi raman mereu in suflet, 0rikt ar gresii sad sad..."

Si când te vad întâmplator .mi.aduc aminte tot ce. a fost, dar uitându.ma înapoi îmi zic. chiar nu mai are niciun rost!

Fundita :X?

| PurpleAngel13 a răspuns:

Prietenii raman prieteni. Cei care nu raman, nu au fost prieteni cu adevarat!
Cand soarta imi va spune sa parasesc pamantul, cand oameni fara mila imi vor sapa mormantul, cand zile pentru mine nu vor mai exista, atunci dar nici atunci eu nu voi uita prietenia ta
Daca razi, toti vor rade cu tine daca plangi, vei plange singur
Va veni o data vremea cand in urma vei privi ai vrea sa reinvie toate:bucurii si nebunii dar trecutul se ascunde, nu se intoarce NICIODATA numai amintirea spune ca "Asa a fost o data!"

Fundita?

| Bogdan_8013 a răspuns:

Ai bani, mananci, n-ai bani, nu ti-e foame crying
trist adevar laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai fost fructul interzis din care am gustat... acum fara tine totul e Schimbat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice optimist nu e decat un prost fericit. Desigur, pesimistul e doar prost. (Louis Bernanos)

| Cami_1119 a răspuns:

Dragostea si infrangerea nu sunt cuvinte din vocabularul meu

| Cami_1119 a răspuns:

Sunt zambete false.minciuni.si tot ce spui.sunt cuvinte facute scrum!

| Cami_1119 a răspuns:

E greu sa mergi pe culmea vietii cu inima pustie e greu sa suferi in tacere si nimeni sa nu stie...