| anonim2_2430 a întrebat:

Dati-mi si mie o idee ce sa ii iau prietenului meu de ziua lui... m-am tot gandit si nu stiu ce, cam are de toatelaughing, ziua lui e marti si nu prea mai am asa mult timp la dispozitie:-

Răspuns Câştigător
| apalipis a răspuns:

Pai ii poti cumpara un tricou si sa te duci sa il personalizezi.Adica,sa pui poze sau texte pe el.Ar fi cadoul perfect. Eu iti recomand sa pui o poza cu voi 2 si sa scrii ceva dedesubt. Si ii mai poti lua 1 bratara, un lant sau ceva simbolic.

1 răspuns:
| cosmina05 a răspuns:

Un ceas de mana sau un parfum