| alex11 a întrebat:

DATI-MI si mie siteuri imi care imi explica cum sa sarut cu limba sau fara limba

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.EstiPreaMicPtMareaSchimbareDeSaliva.com
www.ExerseazaCuOPiersica.com
Nu-i nevoie sa-mi multumesti. O matanie e suficienta.

7 răspunsuri:
auran
| auran a răspuns:

Dai cautare pe google sau youtube si gasesti cu siguranta... dar, ai grija practica te omoara, oricata teorii ai sti...

| ATB a răspuns:

Nu iti trebuie siteuri ci' o fata, nu o sa faci nimic cu site, nu trebuie sa iti fie frica, o sa te descurci chiar daca nu sti. Lasati siteurile si iesiti pe afara, la agatat. Bafta

| cotzobel a răspuns:

:O... ceeeee? site? vai, crezi ca asa ceva inveti dintr. un site? asa ceva se invata practicand... daca ai un/o prieten/a exerseaza cu ea/el.si aminteste. ti ca nimeni nu s. a nascut stiind sa sarute.toti am invatat mai devreme sau mai tarziu
@ enigma rolling on the floorrolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce situri... uite cine stielaughing)))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti las numarul de telefon al bunicii, te invata ea cu siguranta.numai ca la varsta ei, 90 de ani, saliveaza des. sper ca nu te deranjeaza? laughing

| valeria_6851 a răspuns:

Se pune gura in gura si limba ta se invirteshteshte prin gura persoanei sarutate.