| jkjhcshbbzmb a întrebat:

Dati. mi si mie un link de unde pot descarca nero. dar sa fie bun ca am mai downloadat vreo 3 si...cryingcryingcryingcryingcrying

1 răspuns:
| shogoru_2741 a răspuns:

Incearca alt program de ars discuri pentru ca daca ai mai pus 3 si nu ti-o mers o sa-ti mearga doar daca o sa cumperi cu licenta sau o sa reinstalezi windows-ul nu stiu din ce cauza dar stiu ca am patit si eu de cateva ori, dai un search pe google: "free cd/dvd burn" si iti da acolo cate vrei, instaleaza si vezi daca merge da
eu il folosesc pe asta si ii acceptabil avand in vedere ca il folosesc destul de rar: http://www.burnmyfiles.com/