| RoxAnnA6 a întrebat:

Dati-mi si mie va rog mumos niste site-uri cu imbracaminte! {FUNDA}

2 răspunsuri:
| AnneBre a răspuns:

Http://www.brandcircus.ro/
Ăsta e preferatul meu şi mi se pare că are preţuri acceptabile.
Ar mai fi Okazii.ro unde găseşti şi haine noi, şi second hand. Restul sunt cu preţuri peste 100 de lei.cel puţin cele care le ştiu eu.

| pvg a răspuns:

Stiu doar 1 din păcate www.miniprix.ro am comandat dd cateva ori de la si chiar mi-a placut....vara trecuta cu 5-6lei luai un super tricou alb sau cu diferite modele f/b