| Andrei21000000000000000000000000 a întrebat:

Dati-mi un exemplu de desen care sugereaza titlul "Copilul, prietenul naturii"

Răspuns Câştigător
| pufoshenia24 a răspuns:

Pai cum a zis si Tinna_Cristina_1989 poti face un copil care planteaza un pom o floare etc. sau care uda o planta. are grija de o gradina... sau un grup de copii care la fel planteaza prin parcuri flori sau copaci. vezi tu. ppapa mult succes la desenkisswinking

1 răspuns:
| Tinna_Cristina_1989 a răspuns:

Un copil care uda un pom, o floare cu stropitoarea.un copil care planteaza un pom happy