| HoneyBunnie a întrebat:

Dati-mi un motiv sa traiesc! don't worry, nu am ganduri sinucigase, curioasa de raspunsuri... sau voi pentru ce traiti?

Răspuns Câştigător
| Madeleine94 a răspuns:

Traiesc pentru ca eu vad viata minunata...chiar daca ma dezamageste uneori...cand sunt trista mereu zic:it s such a wonderful life!

2 răspunsuri:
| aLeXa_6208 a răspuns:

Sinkerr eu traiesc pentru iubire pentru nimic altceva.Iar uh sinker iti zic sa traiesti tot pentru iubire

| HoneyBunnie explică:

Te admir mayakueen! E foarte bine sa vezi partea plina a paharului intr-o situatie mai putin buna, chiar daca de cele mai multe ori e dificil. De ex: Sora mea a uitat de zuia mea,..., dar e mereu alaturi de mine.
Eu pur si simplu ma uit in jur, si stiu pentru ce traiesc: da pentru iubire, dar iubirea celor care sunt langa mine, familia si prietenii, nu pentru iubirea superficiala care oricum nu ramane vesnica. Soarele e si el un motiv pentru care traiesc, chiar daca nu il vad mereu ca straluceste, e acolo, si inca un motiv zic eu f intemeiat: Dumnezeu, daca el a ales sa traiesc si sa am grija de bunici, sa ii fac pe parinti mandrii, si sa-i dau un exemplu bun surorii mele mai mici, atunci eu voi trai pentru ei, si pentru El. be happy, girl!