| IRanOutOfNames a întrebat:

Dati-mi va rog exemple de activitati extracurriculare pentru o fata de 15 ani. Cele mai multe si mai interesante primesc funda!

P.S. Fara sporturi!

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

Foto, handmade, voluntariat, poate dans, desi ai spus nu sporturi si asta ar putea intra la sport, participarea la cluburi/cercuri pe diverse materii la scoala sau in cadrul unor institutii care organizeaza asa ceva (in Bucuresti e Palatul Copiilor), teatru, cor, invatarea unui instrument muzical, revista scolii. Daca vrei pentru cv mai tarziu, cel mai bine da voluntariatul (sunt la moda astea pe protectia mediului) apoi chestiile de echipa si competitie (aici ar intra in special sporturile, dar tie nu-ti plac), sa se vada ca-ti place sa lucrezi in echipa si-ti place competitia. Membra prin diferite comitete de organizare iar da bine - organizare concursuri prin scoala, excursii cu clasa, orice, strangeri de carti/jucarii/haine/bani pentru copii nevoiasi de Craciun sau Paste sau oricand. Cam astea-mi vin acum in minte happy

1 răspuns:
| AngelAna1997 a răspuns:

Mie mi-ar place un club pentru fete gen BFF