| allebwa a întrebat:

Dati-mi va rog un cont de imvu, oricum ar fi, chiar si recent facut! Nu stiu cum sa-mi fac...laughing

Răspuns Câştigător
| Ballet a răspuns:

Nume: Madali1
Parola: 123456
Succes! happy

3 răspunsuri:
| alexa007 a răspuns:

Daca vrei te ajut sa-ti faci. da-mi msj cu idul tau sh vb pe mess

| allebwa explică:

Multumesc pentru raspunsuri!
imi cer scuze ca a trebuit sa decid raspunsul castigator, dar am avut nevoie foarte repede de unul, asa ca nu am mai vrut sa ma complic cu adresa de messenger asa ca am ales raspunsul lui RouZ.

| Ioana666lore a răspuns:

Am eu un cont pentru tine e facut are tot eu m-am plik sa ma joc imvu dacal vrei contacteazama pe mihaeela9@yahoo.com happy