| Simaalex a întrebat:

Datimi si mie un nume de facebook coll! Ma cheamă alex

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Mai bine iti folosesti numele tau sa te gaseasca prietenii mult mai usor.
Multe rude/prieteni/colegi mi-am gasit pe facebook datorita numelui real.
Sarbatori fericite si un an nou fericit!

| RainmakerX a răspuns:

Eu mi-as pune doar Alex daca as fi in locul tau. Uita-te pe google la "Cum sa-ti pui un singur nume pe facebook"

Sau iti poti pune numele intreg.
Ex: Sima Alexandru
Alexandru Sima
Sau Alex Sim

Nu prea am idei intrucat urasc numele care contin "boss" si chestii de prost gust.
Cel mai bine e sa-ti pui numele tau intrucat pana la urma e facebook, nu site de gaming.

Sarbatori fericite!

| Madesz a răspuns:

Arrg Fking Alex. laughing

| NastyGirl55 a răspuns:

Daca asta vrei, poftim: Alex Drew, Jrr Alex, AlexXandru, Sweet Alex, Alex boy, Mrs.Alex.
Sper sa alegi de aici, eu le-am inventat laughing