| FyNgAz a întrebat:

Dau cont mt2ro sura lvl 59 server hydra fms+9 ceata+8 rotund(scut)+8 abanosi+9 bratara aur alb+9 papuci 2k pv colier 1.5k pv si LEU(cal) bagati id r0b3r7_r1d3r pentru negocieri

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salz. Daca imi dai funda la raspunsu asta iti dau add la mess si iti dau pentru contul tau de Meti2nRo CONTUL meu de level 114 de pe Meti2n UNited si contul de pe Metin2 GX de level 180 si contul de GM pe Metin2Dynamik(toate sunt servere private).
Deci funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il vreau eu

| Juxtapon a răspuns:

Daca anuntu mai e valabil! iti dau pe el un alt cont pe metin2UK
lv76 mental :D

http://www.youtube.com/watch?v=9QZ3zdH2Zhk&feature=channel_video_title