| alexboy a întrebat:

Dau cont pe metin2.ro draco lvl 38 warior mental cu iteme bune pe un cont pe aries dupa lvl 30

6 răspunsuri:
| Laurentiuuu a răspuns:

Sal iti vand un pont gratislaughing Nu face afaceri din astea! happy in Romania sunt multi mincinosi! tot ce ai facut pe cont 6 luni sau mai mult se poate duce in 5 min! Rezumat:Timp Pierdut degeaba
Sfat: iti va provoca dependenta, va trebui dupa un anumit lvl 55+ sa bagi euro de pe tel. straight face un prieten a bagat 1100 lei? ce a castigat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma copile si eu am bagat bani... dar numai ca astia ma cam streseaza faptul ca toti copii joaca metin ma pune mana pe cate si citeste ceva daca nu ai bani de metin sa bagi eu unul am bagat 4 000 euro ca ma tine asa ca du-te frate si culcate ca nu-i metinul de tine.Vinzi cont de 38 laughing mai mult de 1 leu nu iti da nimeni. ciao bft.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti dau 4-5 euro pe el da add style_refresh happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce iti dau pe el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mil dai

| darius10_7564 a răspuns:

Bah am eu cont pe aries lv 30 vr daca vr intra pe id meu darius_doryn ca