| Cata96 a întrebat:

Dau funda...am cicatrici pe genunchi(de la cazaturi...)si am una chiar mare pe antebrat
nu stiti ceva creme sau tratamente sa dispara (sa functioneze repede)?
si ar trebui sa stau sa ma bronzez sau fac mai mult rau daca ma bronzez?
mersibig grin

1 răspuns:
| figaro a răspuns:

Cu toti am avut cicatrici de cand eram mici cum tot picam cum ne jucam, unele trec de la sine dupa un anumit timp, eu am avut genunchi plin de cicatrice acu nu mai am nici una xD