| xIoana a întrebat:

Stiti cumva cum pot disparea pistruii si cosurile? creme tratamente? ceva care sa functioneze rapid si sa dispara pentru totdeauna? tin sa spuns ca am pielea putin sensibile... nufoarte da putin

3 răspunsuri:
| cicilica a răspuns:

Stiu un remediu pe care l-am folosit si eu pentru pistrui si puncte negre. dar nu stiu daca e pentru totdeauna. aplici pe fata cu un disc pentru machiaj suc de rosii. dupa ce se usuca te duci sa te clatesti. elimina punctele negre, pistruii si roseata.

| symo_1115 a răspuns:

Stiu ca nu o sa-ti convina raspunsul meu dar iti recoman sa mergi la dermatolog. Nu asculta cestiile de genu ''mie mi-a trecut imediat cu nu stiu ce medicamen '' sau '' m-am dat cu aia si mi-e trecut, date si tu'' pentru ca tu ai piele ta si dandu-te cu detoate se formeaza anticorpi apoi nu mai ai ce face. Sar putea sa-ti treaca pentru o perioada dar apoi sigur iti vor aparea si trebuie ca o iei de la capat cu alceva.

| cori_7819 a răspuns:

Pentru pistrui nu stiu. dar pentru cosuri eu folosesc Zineryt. Costa cam 30 lei dar e foarte bun. Cel putin pentru mine