| XteoX a întrebat:

Dau FUNDA! As dori sa imi dati un link sau sa imi ziceti care au fost mediile de intrare la licee pe anul 2011 in timisoara la liceele Nikolaus lenau si Colegiul national banatean. As dori sa fie in felul urmator:
de exemplu:N. Lenau: Stiinte naturale:8, 10(de ex)Filologie:7.9(ex) adica sa fie sectia si ultima nota cu care sa intrat.si as dori sa scrie si cate locuri au fost, FUNDA LA PRIMUL CARE RASPUNDE CUM TREBUIE.Mersi

Răspuns Câştigător
| Narcis196 a răspuns:

Liceul Nikolaus Lenau-stiinte ale naturi-8.45-30locuri-o locurilibere
-||-filologie-629-30locuri -2 locuri libere
-||-stiinte sociale-7.58-30 locuri-0 locuri libere
-||-Teor.real spec.germana-8.57-30locuri-0 locuri libere

Colegiul national banatian timisoara-mate info-8.63-60locuri-0 locuri libere
-||-stiinte ale naturi-8.21-60locuri-0 locuri libere
-||-filologie-7.97-60locuri-0 locuri libere
-||-stiinte social-7.90-60 locuri-o locuri libere

1 răspuns: