| Mirelszbhvret4 a întrebat:

Dau funda! Ce sa fac? mereu sunt dependenta de calculator. Cand vin de la scoala deschid netu si ma joc si nu am timp sa imi fac temele! De exemplu acum am multe teme dar stau pe net!! sad sad Ce sa fac sa scap de aceasta obsesie?
sad FUNDAAA sad

Răspuns Câştigător
| pietrean a răspuns:

"Timp" nu ai sa-ti faci lectiile? Stai mai putin la calculator,eventual DUPA ce iti faci lectiile si totul o sa fie bine.
Cum sa devina obsesie, la o varsta atat de mica? Nu ai ambitie sau nu-ti place sa inveti, poate acestea sunt motivele, de stai mai mult la calculator.
Crezi ca daca ne promiti "funda" si noi o sa-ti dam niste sfaturi, tu o sa incerci sa faci ceva.Eu nu prea cred! Totul sta in vointa ta! Daca imi raspunzi ca o sa incerci, sa pui in primul rand scoala, pe primul plan, iti daruiesc eu sute de funde.Promit!