| LupinRemusSnape a întrebat:

DAU FUNDA! Cum fac sa imi aflu parola de la Facebook? Am uitat-o si am nevoie de ea, e urgent.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Te duci la logare si dupa ce-ti introduci adresa de email, spui ca ai uitat parola si ei iti trimit un cod pe emailul ala, unde ete duci, il iei si-l introduci in FB ca sa redeschizi contuld e FB-ul, dupa care iti schimbi parola cu una noua.

2 răspunsuri:
| TudyCFR a răspuns:

Poti sa ii dai sa iti trimita un cod pe numarul de telefon sau prin email.

| Omusinguratic a răspuns:

Poti sa iti auto-spargi contul de Facebook mere 100%